Zobacz wątek - Nowy Świat Motocykli 22-23 Września 2007
NAS Analytics TAG

Nowy Świat Motocykli 22-23 Września 2007

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Nowy Świat Motocykli 22-23 Września 2007

Postprzez Anetta » 14/5/2007, 19:28

NOWY ŚWIAT MOTOCYKLI BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY
ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWE3GO 2007
22 – 23 WRZEŚNIA WARSZAWA ULICA NOWY ŚWIAT

Już po raz trzeci fani jednośladów spotkają się na prestiżowym deptaku Stolicy 22 i 23 września gdzie przez dwa dni fetować będzie można szczęśliwe zakończenie sezonu motocyklowego.

Organizator – firma CARDINALL jak zwykle przygotowuje wiele atrakcji. Wzdłuż całej ulicy ustawione będą pawilony w których swoją posezonową ofertę zaprezentują największe firmy skuterowe i motocyklowe. Nie zabraknie także firm proponujących nowości z coraz modniejszych na rynku – quadów.
Niezwykle bogatą propozycję pokażą firmy akcesoryjne – oferujące kaski, odzież motocyklową, buty, rękawice i okulary.
Tym razem w rejonie skrzyżowania z ulicą Ordynacką ustawiona będzie estrada na której organizator przygotowuje wiele atrakcji - pokazy mody sportowej, motocyklowej, konkursy z nagrodami. Jak zwykle tłumom Warszawiaków i przyjezdnych towarzyszyć będzie muzyka, która tym razem nie zagłuszy rozmów handlowych i pozwoli na relaksowe spędzenie wolnego czasu. Jak wszystkim wiadomo dziesiątki kawiarnianych barków przemieni się na dwudniowe motocyklowe corso.

W imprezie zapowiedziały już swój udział renomowane firmy – SUZUKI MOTOR POLAND, HARLEY DAVIDSON, HONDA PLAZA, DUCATI, YUKIMOTO, RETBIKE.
W ciągu dnia w sobotę i niedzielę na ulicy popisywać się będą czołowi polscy zawodnicy we freestylu oraz kaskaderzy.
Kulminacyjnym punktem imprezy będzie PARADA MOTOCYKLOWA kończąca motocyklowy sezon – 23 września o godzinie 12.00 wystartuje z ulicy Smolnej przy skrzyżowaniu z Nowym Światem kolumna motocyklistów. Tym razem przygotowania do profesjonalnego przejazdu już się rozpoczęły.
Koszt uczestnictwa – wpisowe 10 złotych
PATRONI MEDIALNI TO ŚWIAT MOTOCYKLI, WIADOMOŚCI MOTOCYKLOWE WMC, AUTOMOBILISTA, RADIO DLA CIEBIE, RADIO MOTOR BIKE.
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk


Postprzez cichy » 14/5/2007, 21:04

Byłem tam kiedyś. Ciasno tam.
Kiepskie miejsce na taką imprezę.
Pamiętam pokaz jazdy na motocyklu trailowym, jak gość wpadał co i raz na barierki, bo nie miał nawet miejsca na to żeby wyhamować.
Tak ogólnie to było do d...
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki


Postprzez hefron » 15/5/2007, 14:44

Dopiero co sezon w pełni a Ty już o zakończeniu :x Byłem ostatnio na zamknięciu i też chcieli jeszcze ode mnie kase za to, że jadę w paradzie. Niby plakietkę trzeba bylo kupić. Powinni raczej mi zapłacić, że w ogóle przyjechałem bo była lipa, ciasno jak ch.... Przyjechać było łatwo, wyjechać próbowałem godzine...
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Anetta » 15/5/2007, 15:36

bo to jest piknik a nie spęd. trzeba było nie przyjeżdzać. Urwa co za naród, najlepiej żeby było wszystko za darmo, waha, ubezpieczenie, policja się nie przypieprzała, media dobrze mówiły. Ktoś kto organizuje taką impreze robi to w jakimś celu, a jednym z nich jest propagowanie MOTOCYKLIZMU matołki!!!

A jeśli jesteście tacy mądrzy to sami zorganizujcie impreze motocyklową i wtedy się posmiejemy
"KRZYWO, PROSTO BYLE OSTRO"
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Anetta » 15/5/2007, 15:37

cichy napisał(a):Byłem tam kiedyś. Ciasno tam.
Kiepskie miejsce na taką imprezę.
Pamiętam pokaz jazdy na motocyklu trailowym, jak gość wpadał co i raz na barierki, bo nie miał nawet miejsca na to żeby wyhamować.
Tak ogólnie to było do d...


w Nowym Dworze są lepsze miejsca? chyba na polu buraków :twisted:
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez hefron » 15/5/2007, 15:43

Anetta napisał(a):bo to jest piknik a nie spęd. trzeba było nie przyjeżdzać. Urwa co za naród, najlepiej żeby było wszystko za darmo, waha, ubezpieczenie, policja się nie przypieprzała, media dobrze mówiły. Ktoś kto organizuje taką impreze robi to w jakimś celu, a jednym z nich jest propagowanie MOTOCYKLIZMU matołki!!!

A jeśli jesteście tacy mądrzy to sami zorganizujcie impreze motocyklową i wtedy się posmiejemy


Co to za impreza na ulicy? Stragany jak pod kościołem. Pojechałem zobaczyć co i jak, nie spodobało mi się i chciałem sobie jechać, a tu podłazi cieć i każe mi płacić 10 zł. Sram na takie imprezy. Ktoś próbuje w prosty sposób zarobić, a ja mu w tym nie pomoge. Napewno się tam nie pojawie. Motocyklizm sam się propaguje bardzo dobrze :)
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez cichy » 15/5/2007, 19:22

Anetta napisał(a):A jeśli jesteście tacy mądrzy to sami zorganizujcie impreze motocyklową i wtedy się posmiejemy


Nie jestem cowbojem, nie umiem zapędzać bydła do zagrody. :lol:

Anetta napisał(a):w Nowym Dworze są lepsze miejsca? chyba na polu buraków


Buraków jest najwięcej w firmie cardinal, a u nas mamy lotnisko w Modlinie, to trochę większa powierzchnia, ale tak to się kończy jak ktoś chce zapakować fortepian do malucha.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Anetta » 15/5/2007, 19:28

tia, tylko na lotnisko w modlinie nikt nie przyjedzie :roll:

no ale jeśli macie taki obiekt to za imponujcie burakom z cardinal 8)
i pokażcie co potraficie
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez cichy » 15/5/2007, 19:44

Anetta napisał(a):tia, tylko na lotnisko w modlinie nikt nie przyjedzie :roll:


No a w Warszawie to lotnisk nie ma?
W ogóle nie ma w stolicy żadnego większego skrawka terenu, niż jedna zatłoczona alejka?
:roll:
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Anetta » 15/5/2007, 20:26

No a w Warszawie to lotnisk nie ma?
W ogóle nie ma w stolicy żadnego większego skrawka terenu, niż jedna zatłoczona alejka?
:roll:[/quote]

Wiesz co, przeczytaj najpierw o co chodzi w tej imprezie wyciągnij wnioski i zabieraj się za dyskusje na temat.

a lotnisko służy do czego innego, sama nazwa wskazuje
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez gosia » 15/5/2007, 20:35

Anetta napisał(a):a lotnisko służy do czego innego, sama nazwa wskazuje


Do niskiego latania. :roll:

A tak na marginesie mi w zeszłym roku też się nie podobało i uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania i nie trzeba zaraz od matołków wyzywać. A odnośnie pola buraków. :? hmy Wydaje mi się, że nikt u nas takiego pola nie ma, no ale może się mylę.
Avatar użytkownika
gosia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 140
Dołączył(a): 29/6/2006, 19:33
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez szczygiw » 20/5/2007, 23:48

Skoro lotnisko jest wynajmowane do rozpoczęcia sezony, to czemu nie można go też wynając do zakończenia?
Obrazek
Avatar użytkownika
szczygiw
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 20/5/2007, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Coyot » 21/5/2007, 20:19

To tam gdzie sobie krzyczeli 15zł za wziecie udziału w przejezdzie motocyklami po miescie?

Buahahaha :lol:
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Anetta » 21/5/2007, 23:12

Coyot napisał(a):To tam gdzie sobie krzyczeli 15zł za wziecie udziału w przejezdzie motocyklami po miescie?

Buahahaha :lol:


tak, tak, stary w tym roku będzie 150 za przejazd po mieście.

5 zeta kosztowała pamiatkowa plakietka i nikt nikogo nie zmuszał do jej zakupu, ktoś puścił plotę i tyle.
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Terror » 22/5/2007, 10:56

Anetta napisał(a):Wiesz co, przeczytaj najpierw o co chodzi w tej imprezie wyciągnij wnioski i zabieraj się za dyskusje na temat.

No offence, ale o co? O wyprzedaż motocyklową na Nowym Świecie? Ciasno, wąsko, tłoczno.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Papa_Het » 2/9/2007, 22:44

23 Września o koło godziny 12 startuje parada, której trasa wygląda tak: Al. Jerozolimskie - do ul. Chałubińskiego, skręt w prawo - do ul. Jana Pawła II, Jana Pawła II do Alei Solidarności, skręt w prawo - do ul. Bielańskiej, następnie ul. Wierzbowa, Plac Piłsudskiego, skręt w prawo - w ul. Królewską, skręt w lewo ul. Marszałkowska, skręt w lewo - w ul. Świętokrzyską do ul. Nowy Swiat --- gdzie nastąpi rozwiązanie parady.

...od soboty 22 będze można nabyć w biurze imprezy pamiątkowy znaczek "PARADA NOWY ŚWIAT MOTOCYKLI 2007" - koszt 10 zeta...
Ostatnio edytowano 11/9/2007, 22:34 przez Papa_Het, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Papa_Het
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/9/2007, 22:32

Postprzez tempv » 3/9/2007, 08:11

okiem obserwatora: kazdy kto sie wypowie negatywnie o imprezie jest matolem na polu burakow...
dziekuje za takie imprezy... wole byc matolem na swoich burakach....
byłes, to pisz, ze Ci sie podobalo ! jak nie toś matol...

kazdy ma prawo organizowac imprezy jakie tylko mu sie podoba i gdzie mu sie podoba - kazdy ma tez prawo do krytyki - NIKT nie ma prawa OBRAZAC innych wyzywajac ich od MATOŁÓW !

to jest zwykly brak kultury... Kochanie :)
__________________________
Bojowa Kawusia Zetusia 750 :))
Avatar użytkownika
tempv
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 31/8/2007, 05:50

Postprzez Rawro » 7/9/2007, 21:39

impreza jest dla was..każdy kto chce ten wpadnie a jak nie to fajnie że nie wpadniecie,,będzie mniejszy tłum ale atmosfera zawsze fajna jak jedziesz grópą...no chyba ze jedziesz sam i nieumiesz jeździć to rzeczywiście przeszkadzasz...dziwicie sie że to kosztuje??? a przecież ktoś to też musi zorganizować i nikt tego za frajer nie szykuje :-) hehe inaczej zawsze można sie spotkać w 2 kołach na tymbarka :-)
www.forum.kawasaki.pl | | Kawasaki ZX-9R 00`
Avatar użytkownika
Rawro
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4/9/2007, 13:04
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez Papa_Het » 11/9/2007, 22:35

...tym bardziej, że część kasy idzie do budżetu miasta...
Avatar użytkownika
Papa_Het
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/9/2007, 22:32

Postprzez Alonzo » 13/9/2007, 23:04

Banujemy usera "Papa_Het". Usera "Anetta" zostawiamy, chociaż sugerowałbym zmianę loginu na Cardinall lub coś, co jednoznacznie sugerowałoby pochodzenie usera "Anetta".

Co do Nowego Świata motocykli, to ja z pewnością tam będę. Organizator rzeczywiście zepsuł sobie opinię. Poniósł za to karę - został wysadzony z organizowania targów motocyklowych (Motor Bike Show został zastąpiony przez konkurencyjne MotocyklExpo).

Ale nie można patrzeć na Nowy Świat Motocykli wyłącznie krytycznym okiem. Po pierwsze dobrze, że coś takiego się odbywa. Po drugi jest to impreza nie dla motocyklistów, tylko głównie dla przypadkowych przechodniów - jest to propocja motocykli w środowisku ludzi, którzy nie są motocyklistami, co się ceni, bo w ten sposób pozyskuje się nowych przyszłym motocyklistów. Po trzecie firmy wystawiające się tam nierzadko się starają. Rozmawiałem z Adamem Badziakiem i dowiedziałem się, że POLand POSITION szykuje atrakcje na swoim stanowisku. Na pewno Ścigacz.pl będzie tam z kamerą i postara się zrobić wywiady z zaproszonymi na stoisko POLand POSITION gośćmi.

Oto powody, dla których będę na Nowym Świecie Motocykli. Całą resztę pozostawiam bez komentarza.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr