Zobacz wątek - Brak biegów po wypadku
NAS Analytics TAG

Brak biegów po wypadku

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Brak biegów po wypadku

Postprzez kanekiken » 2/11/2019, 20:20

Witam, dzisiaj miałem kraksę na swoim derbi senda: skrzywiona kierownica, rozwalona chłodnica, połamane plastiki i zapewne jeszcze coś z przednim kołem ale najbardziej martwię się biegami, ponieważ nic nie chce się przerzucać jakby ich nie było, dźwignia chodzi linka się nie zerwała ale biegi się nie zmieniają. Dodam jeszcze ,że raczej silnikiem nie walnełem o ziemie czy kamień bo jak poleciałem to walnełem przednim kołem o wyskocznie jak o ścianę i przewruciłem się na bok więc nie miała styczności z ziemią.
kanekiken
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/11/2019, 20:11


Re: Brak biegów po wypadku

Postprzez lotezz23 » 13/1/2020, 09:15

Ja to bym spuścił olej, sprawdź czy nie ma w nim opiłków czy innego metalowego badziewia, ale na mój gust nie obejdzie się bez rozłożenia silnika na czynniki pierwsze :D
Masz problem z dobrym sposobem na body wrapping? Sprawdź https://vialise.pl/produkt/vialise-body-wrapping/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
lotezz23
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13/1/2020, 09:05
Lokalizacja: Kraków


Re: Brak biegów po wypadku

Postprzez ChaoticBiker » 5/2/2020, 15:18

dzwignia chodzi? Biegi sie "wbijaja" ale nie jedzie? Czy jest jeden bieg zblokowany?
Moze lancuch spadl z zebatki przedniej, albo sprzeglo sie syplo?
Jeszcze jedna opcja ze wybierak sie zepsul ale to raczej wplyneloby takze na ruch dzwigni no i musialoby solidnie przydzwonic.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê