Zobacz wÄ…tek - Chamskie zaczepki na zlocie
NAS Analytics TAG

Chamskie zaczepki na zlocie

O wszystkim
_________

Chamskie zaczepki na zlocie

Postprzez KamilaMoto93 » 21/10/2019, 13:57

Hej nazywam sie Kamila i w te wakacje pracowalam jako hostessa na paru zlotach w calej Polsce.
Pisze na forum bo spotkalam sie z chamskim i nieprofesjonalnym zachowaniem uczestnikow zlotu.
Jestem hostessa juz od jakiegos czasu, ale zaczelam jezdzic na imprezy motorowe bo troche wiecej sie tam dzieje.
Oczywiscie jak to na takich imprezach trzeba stac i pozwalac sobie robic z uczestnikami zdjecia, miec mocny makijaz, dekold itd.
Nie spotkalam sie z taka iloscia chamskich komentarzy jak tam! Czasami grupka uczestnikow podchodzila tylko po to zeby na glos powiedziec cos w stylu - "Fajnego masz cycka!" albo "Ale cyc, a jaki to rozmiar?"
I mase innych tekstow. Organizatorzy stwierdzili, ze zloty i duze cycki to idealne polaczenie i zebym nie marudzila...
Czy ktos z was zauwazyl cos podobnego na zlotach ? Czy to jest normalka i rzeczywiscie tak sie to zawsze odbywa ?
Prosze o jakies rady lub odniesienie sie do mojej sytuacji.
Dzieki i pozdrawiam !
Avatar użytkownika
KamilaMoto93
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/10/2019, 13:43


Re: Chamskie zaczepki na zlocie

Postprzez adam_tomasz » 23/10/2019, 10:18

Niestety wielokrotnie na różnych motoryzacyjnych eventach czy zlotach można takie teksty usłyszeć w stronę hostess ale i również i kobiet które przyjechały motocyklem itd...
Coraz więcej chamów i prostaków przychodzi tylko dla hostess... próbując podnieś swoją samoocenę i ocenę wśród kolegów bo powiedzą coś hostessie... smutne, żenujące ale prawdziwe... Kiedyś była większa kultura, ale ogólna kultura w narodzie upadła, więc i na zlotach jest gorzej.
Instruktor nauki jazdy A,B - Poznańhttp://szkola-motocyklowa.blogspot.com/ - Twoje kompendium wiedzy
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań


Re: Chamskie zaczepki na zlocie

Postprzez inowik » 29/1/2020, 18:42

Jak ja lubię takie historie... Szkoda gadać
http://www.kraina-zabaw.pl/ (otwórz link)
inowik
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/1/2020, 18:32
Lokalizacja: Polska



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê