Zobacz wątek - Pierwszy ścigacz
NAS Analytics TAG

Pierwszy ścigacz

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy ścigacz

Postprzez Arax22@wp.pl » 26/8/2019, 20:00

Witam zacznę od tego że na chwilę obecną każdy kto ma dostęp do internetu ma dostęp do wiedzy ale wiedzy nie zawsze trafnej, przymierzam się do zakupu swojego pierwszego scigacza oczywiście dziękuję za komentarze typu kup sobie skuter itp jako pierwszy motor poprostu chce scigacza przytoczę tu cytat mojego kolegi który kupił sb pierwszego scigacza kawasaki ninja 900 i po 4 miesiącach powiedział że mu brakuje mocy operuję budżetem 10 tys. Złotych chce kupić scigacza i liczę się z tym że kupię 15 - 20 letniego scigacza za te pieniądze potrzebuje opinii na co zwracać uwagę itp miałem kolegę który od 18 roku jeździł na motorze i miał fachową opinie z jego wypowiedzi wynikało nie kupuj crossa bo są tanie a po sezonie musisz w niego włożyć tyle ile za niego dałeś za turystyczny mało co się dokłada a ścigacze trochę więcej nie kupuj r1 bo często sprzęgło pada i naprawy są drogie pytanie na co zwracać uwagę przy zakupie pierwszego ścigacza jakie są koszty po sezonie bd oczywiście jeździł do pracy i tak turystycznie ile trzeba dokładać do takich scigaczy które najmniej się psują itp tylko proszę o rzekome wypowiedzi
Arax22@wp.pl
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/8/2019, 19:44


Re: Pierwszy ścigacz

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 26/8/2019, 21:52

Na interpunkcję zwracaj uwagę. Tematów było od groma na ten temat. Ciekaw jestem gdzie ten Twój kolega jeździł tą kawą, że mu mocy brakowało po 4 miesiącach. Jak po publicznych drogach to chyba Cię w balona robi. Przeszukaj to forum, a najlepiej weź kogoś doświadczonego na oględziny ze sobą i nie kupuj pierwszej napotkanej sztuki. Zawieszenie, napęd, opony, praca silnika, dokumenty, historia serwisowa to takie podstawy do sprawdzenia.
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19


Re: Pierwszy ścigacz

Postprzez ChaoticBiker » 3/9/2019, 15:33

Po pierwsze to po Polsku prosze napisac, bo google translate nie chce mi tego za cholere przetlumaczyc.
Po drugie, twój kolega nie umie jezdzic motocyklem, skoro po 4 miesiacach na 900cc brakowalo mu mocy - albo jezdzil wyjatkowo zajezdzona / rozregulowana sztuka. Jest tez opcja, ze jest totalnym idiota.
Po trzecie, kolega, który jezdzi od 18go roku zycia ile lat ma teraz? 24?
Po czwarte - Dziurawa Podeszwa powyzej napisal pare uwag, prosze zapoznac sie z nimi.
Po piate - znam bardzo duzo takich scigantow co to musza miec zaperdalaca litrowego, a tymczasem na drodze objezdzani sa przez 500tki (a na torze przez 250tki).

I na koniec jeszcze dodam, ze motocykla nie kupuje sie na cale zycie. Zaczynajac od scigacza to podobnie, jak zaczynajac od czopura - nie nauczysz sie na tym jezdzic. Sciga trzeba krecic wysoko zeby poperdalal, a w dole mocy brak. A potem wstyd bo na starcie spod swiatel bierze cie koles na Burgmanie 400.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh

Re: Pierwszy ścigacz

Postprzez Croowab » 27/9/2019, 22:15

Kup se taki jaki Ci sie podoba..
i Tobie zabraknie mocy po 4 miesiacach..
w tej cenie jest dosc fajny wybor litrow.. bmw odpada, za dogoe, ducati tez.. ale japonia od wyboru do koloru;)
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Re: Pierwszy ścigacz

Postprzez aronmiss » 11/11/2019, 20:21

:mrgreen: :mrgreen:
aronmiss
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/11/2019, 20:21



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê