Zobacz wątek - Motocykl do małej turystyki z pasażerem
NAS Analytics TAG

Motocykl do małej turystyki z pasażerem

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Motocykl do małej turystyki z pasażerem

Postprzez kazix771 » 28/5/2019, 14:46

Witam,
Aktualnie jestem posiadaczem Yamahy Fazer 800 (2012, wersja S z owiewkami, ABS).
Z aktualnego motocykla jest mega zadowolony, zrobiłem nim trochę kkm i nie zawiódł mnie pod żadnym kątem. Alpy zaliczył bez problemów z dużym zapasem mocowym, no ale to były trasy asfaltowe więc żaden wyczyn szczerze mówiąc (fakt była to jazda bez pasażera).
Noszę się z zamiarem zmiany motocykla na coś czym mógłbym wjechać w lekki teren - jakieś drogi leśne, żwirówki itp.- nudzi mnie strasznie ten asfalt stąd taki pomysł na zmianę.
Dodatkowo dobrze by było jakby to był motocykl który byłby przyjazny dla pasażera, w miarę wygodna pozycja, kanapa.
Kolega polecał mi Suzuki VStorm 1000 (2009r), sam posiada i mówi że bardzo dobry motocykl. Podobnego pokroju motocykle z tego co się orientuję to Honda Africa, BMW GSy.
Co polecacie z własnego doświadczenia?
Jeśli chodzi o cenę to max ok 30k, chodź nie ukrywam że bardziej do 25k zł.
kazix771
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/5/2019, 14:32


Re: Motocykl do małej turystyki z pasażerem

Postprzez ChaoticBiker » 29/5/2019, 08:26

No i kolega ma racje, Vstrom 1000 bedzie w zasadzie najlepszym wyborem, a zaraz po nim Afrika Twin. W zasadzie bardziej kieruj sie tym, ktory znajdziesz w lepszym stanie/lepiej wyposazony w odpowiedniej cenie, ewentualnie ktory sie bardziej podoba ;)
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê