Zobacz wątek - Derbi SM swap&nsr 125 składak by Marchwi
NAS Analytics TAG

Derbi SM swap&nsr 125 składak by Marchwi

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Derbi SM swap&nsr 125 składak by Marchwi

Postprzez Marchwi89 » 19/5/2019, 12:13

Witam,wątek poświęcony zabawce składanej według własnemu pomysłowi) .Moim zdaniem ma potencjał więc idzie na stół...

Najpierw serce reszta potem "
Zdecydowałem się głównie ze względu na silnik i nic po za tym , Dół silnika zamówiony po dotarciu przeprowadzone zostaną weryfikacje ,wiem tyle że korba ciężko pracuje oraz brak cylindra i pokrywy koła magnesowego... To nic , mamy zamiar kupić tanio silnik i stopnioso ją ulepszać np "elektryka pod światła będzie robiona przezemnie a zapłon wykombinujemy od MVT ,ogarnąć silnik pod tor to jest mój cel,stracąc krocie kosztem spokoju :lol: Ramę mam wybraną od konkretnego modelu ,wydech oraz koła też lecz obserwując ten wątek zobaczycie sami.

Reszta potem"
Budując pierdziawe od podstaw na innych/pomieszanych częciach bez szpanerskiego tuningu ,odpalamy głowe i wyobraźnie


By zrobić coś dla siebie :)
Czas który mi zejdzie na to? Nie liczę , strona będzie dla mnie a tych których zainteresuje to zapraszam serdecznie do śledzenia mych poczynań:)

Miałem już kilka odbudowań więc problemu mieć nie będe, tyle że cały proces będzie realizowany bez mechaników

Jeszcze raz bardzo zapraszam do obserwowania
Marchwi89
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/5/2019, 11:55


Re: Derbi SM swap&nsr 125 składak by Marchwi

Postprzez Marchwi89 » 20/5/2019, 09:09

Freddie napisał(a):zły dział ogarnij sie

ProszÄ™ o przeniesienie
Marchwi89
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/5/2019, 11:55




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê