Zobacz wątek - Problem ze sprzęgłem SUZUKI RM 125 1997
NAS Analytics TAG

Problem ze sprzęgłem SUZUKI RM 125 1997

Enduro, Cross
_________

Problem ze sprzęgłem SUZUKI RM 125 1997

Postprzez Kubuska31 » 16/5/2019, 20:26

Siemka, mam problem ze sprzęgłem w suzuki rm 125 rok 97 otóż sprzęgło w moto gdy chcę wbić bieg ciągnie lub odrazu moto gaśnie... zazwyczaj po kilkukrotnym wciśnięciu i puszczeniu sprzęgła na luzie po czym wbiciu biegu wszystko jest okej lecz nadal nie działa jak powinno do końca. Sprzęgło jest podciągnięte na maks i prawie wogóle nie ma luzu na klamce innaczej mówiąc żeby działało "poprawnie" linka musi być wyszpanaowana na full Wymieniłem już tarczę sprzęgła, klamkę, jarzmo klamki, linkę sprzęgła nowy olej motul transoil. przekładki proste - sprawdzane na szkle kosz jest BEZ wżer ani śladów jedynie delikatny cień lecz nie wyczuwalny pod palcem... :P Serio nie mam pojęcia co z tym już zrobić... Proszę o pomoc :|
Kubuska31
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/5/2018, 16:27


Re: Problem ze sprzęgłem SUZUKI RM 125 1997

Postprzez henio12323 » 17/5/2019, 06:53

skoro kosz bez uszkodzen, przekłądki rzeczywiscie proste ( szkło to takie nie d okonca płaskie musi byc! ) olej ten jest ok to musi działać.
obstawiam że jednak moze przekładki są krzywe, inna opcja to np nieoryginalne spręzyny i po wcisneciu siada zwój na zwoju, i za mało odchodzi przeciwtalerz, ta sama sytuacja moze byc jak pakiet ma nieoryginalną grubość - czyli są np za grube tarcze albo przekładki
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê