Zobacz wątek - Może ktoś jest w stanie mi pomóc...
NAS Analytics TAG

Może ktoś jest w stanie mi pomóc...

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Może ktoś jest w stanie mi pomóc...

Postprzez krzysiek9413 » 8/5/2019, 17:43

Witam jestem tu nowy i nie jestem pewien czy wybrałem dobry dział. Mam pewien problem. Muszę podłączyć kable silnika z ( prawdopodobnie piaggio s50 ) do piaggio 50 ssl. problem w tym ze nie ma wtyczki i nie wiem jak je podłączyć. Próbowałem na kilka sposobów ale żaden nie działa prawidłowo. Z silnika wychodzą dwa niebieskie kabelki jeden brązowy i jeden żółto zielony. A ja mam do podłączenia szary niebieski zielony i żółty. Po moich próbach w końcu załączyły się światła ale napięcie spada na aku momentalnie więc chyba jakieś zwarcie jest. Podłączyłem szary z żółtym i niebieski z niebieskim.Inaczej świateł ,,nima,, Czy nie wie ktoś może jak to podłączyć. Widziałem różnych magików dla których to nie problem więc postanowiłem zapytać.
krzysiek9413
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2019, 17:31


Re: Może ktoś jest w stanie mi pomóc...

Postprzez henio12323 » 8/5/2019, 17:51

potrzebujesz wrózki prędzej ;)
kto ci z głowy moze powiedziec jaki kabelek z jakim połączyc ? zapomnij o czyms takim, temat jest taki - schemat elektryczny jeden i drugi, i łączysz tak jak jest na schemacie, do piaggio pewnie nie bedzie kolorowo ze schematami ale to jedyna opcja
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Może ktoś jest w stanie mi pomóc...

Postprzez krzysiek9413 » 8/5/2019, 18:06

Hehehe rozumiem. Akurat masz racje z tymi schematami. Jeden mam ale akurat ten mniej ważny czyli od ssl ale do tego s50 to raczej nie znajdę. No nic dzięki za odpowiedź. Będę nadal próbował rozgryźć tą zagadkę.
krzysiek9413
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2019, 17:31



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê