Zobacz wÄ…tek - Honda CB250N Two Fifty zacisk hamulca
NAS Analytics TAG

Honda CB250N Two Fifty zacisk hamulca

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Honda CB250N Two Fifty zacisk hamulca

Postprzez przeyom » 13/4/2019, 19:15

Witam wszystkich!
To mój pierwszy post. Kupiłem niedawno 1 motocykl Hondę CB250N Two Fifty z 1995r.
Ogólny stan jest taki ze postanowiłem rozebrać całość, wyczyścić, pomalować, wymienić lub naprawić i złożyć.
Mam problem z zaciskiem hamulca przedniego, był zardzewiały, nie udało mi się wykręcić śrub, szukałem nowego ale cena około 1500zł odstraszyła mnie, używanego nie znalazłem niestety ku mojemu zaskoczeniu.
Moje pytanie to czy można użyć innego zacisku od innego motocykla lub przeszczepić razem z tarczą itp. lub może jakaś opcja tańszego zakupu tej części.
Dziękuję za pomoc.
przeyom
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/4/2019, 18:51


Re: Honda CB250N Two Fifty zacisk hamulca

Postprzez henio12323 » 13/4/2019, 20:25

jak juz chcesz sie tak bawic i doprowadzic moto do ładu to chyba grzechem było by tak urzeźbić i cos innego montować - skoro sobie nie poradziłes z odkręceniem śrub to nie wiem czy jest sens sie pchać w całą rozbiórke motocykla - zacisk oddaj jakiemus warsztatowi to ci to rozbierze
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Honda CB250N Two Fifty zacisk hamulca

Postprzez przeyom » 15/4/2019, 07:41

Dziekuje za odp ale powstrzymałbym się z oceną moich umiejetności jakiekolwiek one są i sensem mojej pracy,proszę.
Niestety chyba nic z tego zacisku nie bedzie ponieważ ktos wcześniej uszkodził gniazdo 1 uszczelki obu tłoczków,brakuje aluminium tak po 4mm, tak jakby ktos wyciągał tłoczki sruboktętem. Wiec jeśli nie ma sensu dobierać innego zacisku pozostaje mi zakup nowego.
Czy inne modele hondy miały takie zaciski jak mój?
przeyom
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/4/2019, 18:51



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê