Zobacz wątek - [USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorze
NAS Analytics TAG

[USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorze

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

[USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorze

Postprzez vao » 8/12/2010, 13:36

Oferuje profesjonalne wykonanie karykatur ze zdjęć które mogą być super pomysłem na dowolną okazje. Z racji tego że cały serwis jest poświęcony tematyce motocyklowej to w mojej galerii karykatur już wykonanych na pewno znajdziecie przykłady karykatur na motorach, quadach, skuterach.
Gwarantujemy podobieństwo do osób rysowanych oraz dopracowanie wszystkich szczegółów. Więcej przykładowych prac na stronie Prezent dla motocyklisty (otwórz link). Cena jest zależna od formatu, kolor/czb.
Ostatnio edytowano 28/2/2019, 08:14 przez vao, łącznie edytowano 2 razy
vao
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/12/2010, 13:19
Lokalizacja: Kraków


Prezent dla motocyklisty

Postprzez vao » 22/12/2010, 23:40

Jest nadal aktualne
vao
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/12/2010, 13:19
Lokalizacja: Kraków


Re: [USŁUGA] Prezent dla twojego kumpla/koleżanki- karykatur

Postprzez vao » 28/2/2019, 08:12

Usługa jest nadal aktualna.

vao napisał(a):Oferuje profesjonalne wykonanie karykatur ze zdjęć które mogą być super pomysłem na dowolną okazje. Z racji tego że cały serwis jest poświęcony tematyce motocyklowej to w mojej galerii karykatur już wykonanych na pewno znajdziecie przykłady karykatur na motorach, quadach, skuterach.
Gwarantujemy podobieństwo do osób rysowanych oraz dopracowanie wszystkich szczegółów. Więcej przykładowych prac na stronie Prezent dla motocyklisty (otwórz link). Cena jest zależna od formatu, kolor/czb.
vao
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/12/2010, 13:19
Lokalizacja: Kraków

Re: [USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorz

Postprzez Kazmierczak198 » 27/5/2021, 13:11

Świetny pomysł z tą karykaturą na motorze! Ja bym jeszcze dodał od siebie jakiś fajny upominek z browaru! W tym miejscu: https://www.browarprost.pl/sklep-piwny znalazłem fajne nosidełka drewniane na piwa, szkła oraz gadżety! W weekend odpalam swoją maszynkę i zajadę tam, aby zobaczyć na żywo! :)
Kazmierczak198
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/5/2021, 08:54

Re: [USŁUGA] Super prezent dla kumpla- karykatura na motorz

Postprzez Marselll » 1/12/2022, 21:49

Karykatura to całkiem spoko opcja, w sam raz dla takiej osoby. Ja raz zamawiałem, wyszło fajnie. Zobacz sobie stronkę https://karykatura-ze-zdjecia.pl/ (otwórz link) jak jeszcze ktoś szuka, może akurat
Marselll
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20/4/2018, 14:38



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na gr