Zobacz wątek - Motocykl z fajnym dźwiękiem
NAS Analytics TAG

Motocykl z fajnym dźwiękiem

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Motocykl z fajnym dźwiękiem

Postprzez ash413 » 25/2/2019, 14:03

Witam. Poszukuje motocykla, który będzie fajnie brzmiał i nie będzie drogi w utrzymaniu. Bardzo podoba mi się charakterystyka pracy silnika w Yamaha Virago 535, ponieważ jest to silnik V lecz nie bardzo chce cruisera. Poleci ktoś coś innego, najlepiej z klasy nakedów z silnikami V-ki? Mam do kupna Kawasaki ER 5, ale z tego co oglądałem filmiki na YT, to średnio mi się ich dźwięk podoba. Dziękuję za pomoc.
P.S Najlepiej w cenie do 5-6tys.
ash413
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 29/1/2019, 11:52


Re: Motocykl z fajnym dźwiękiem

Postprzez Fugu » 25/2/2019, 16:42

ash413 napisał(a):Poleci ktoś coś innego, najlepiej z klasy nakedów z silnikami V-ki?

SV650, albo cos podobnego, spojrz n.p. https://motorrad.fandom.com/wiki/Katego ... der_mit_V2
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Re: Motocykl z fajnym dźwiękiem

Postprzez ash413 » 26/2/2019, 10:16

Z tego co czytałem, to SV nie mieści się w Kat. A2. Czy będę musiał blokować, czy znajdę wersje zarejestrowaną na A2? Poza tym motocyklem nie ma innych, które mają fajny dźwięk i mieszczą sie bez problemu na A2?
ash413
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 29/1/2019, 11:52

Re: Motocykl z fajnym dźwiękiem

Postprzez Glenroy » 26/2/2019, 15:18

ash413 napisał(a):Z tego co czytałem, to SV nie mieści się w Kat. A2. Czy będę musiał blokować, czy znajdę wersje zarejestrowaną na A2?

Jest więcej ofert z SV przygotowanymi pod kat. A2, niż tych z fabryczną mocą, także nie jest to problemem :)

ash413 napisał(a):Poza tym motocyklem nie ma innych, które mają fajny dźwięk i mieszczą sie bez problemu na A2?

Jakbyś dołożył jeszcze z 5-6 tys. to coś by się znalazło, nie oszukujmy się, że w takiej kwocie nie masz za bardzo z czym szaleć :wink:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê