Zobacz wÄ…tek - Badania techniczne skutera
NAS Analytics TAG

Badania techniczne skutera

Przepisy, prawo
_________

Badania techniczne skutera

Postprzez ZyzuÅ› tÅ‚uÅ›cioch » 11/2/2019, 11:47

Witam mam problem. Kupiłem skuter, żeby go zarejestrować i ubezpieczyć na siebie aby mi znizki sie nabijały. Skuter jest w słabym stanie(za 500zł nie ma czego oczekiwac), ale nikt nim jezdzic nie bedzie. Znajomy który ponoć miał sie "znać" mowil ze jak ma bezterminowe badanie to bierz, tak samo sprzedajacy mowil ze moge bez problemu zarejestrować skuter z takimi badaniami. Jak sie okazało to te badanie bezterminowe to jest nic nie ważne. Więc teraz muszę naprawić skuter. Najpierw do urzędu przerejestrować go na mnie czy najpierw na badania, a potem do urzędu?
Avatar użytkownika
Zyzuś tłuścioch
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/2/2019, 11:34


Re: Badania techniczne skutera

Postprzez Glenroy » 11/2/2019, 14:56

Nie zarejestrujesz pojazdu bez badania technicznego, także odpowiedz sobie na pytanie sam :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Re: Badania techniczne skutera

Postprzez ZyzuÅ› tÅ‚uÅ›cioch » 11/2/2019, 18:37

Bez klaksonu to raczej nie przejdzie badań, trzeba szukać gdzieś po wioskach gdzie nie sprawdzają za bardzo.
Avatar użytkownika
Zyzuś tłuścioch
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/2/2019, 11:34

Re: Badania techniczne skutera

Postprzez OSKPCEL » 29/12/2020, 10:32

Nie zarejestrujesz pojazdu bez badania technicznego. https://stacjakontrolicel.pl/ oferuje przegląd pojazdu. Dowiesz się na co zwraca się uwagę, naprawisz i umówisz wizytę na badanie techniczne.
Avatar użytkownika
OSKPCEL
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/12/2020, 10:24
Lokalizacja: Dopiewo



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê