Zobacz wÄ…tek - ProszÄ™ o pomoc/radÄ™
NAS Analytics TAG

ProszÄ™ o pomoc/radÄ™

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

ProszÄ™ o pomoc/radÄ™

Postprzez texan » 24/1/2019, 20:30

Witam
Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział forum, jeśli tak bardzo przepraszam. Mam następujący problem.
Zakupiłem motocykl w salonie Harleya 03.01.19. Przy zakupie została podpisana umowa mówiąca o tym że motocykl ma trafić do mnie do końca stycznia. Jako że nie ma warunków do jazdy nie śpieszyłem się. zbliża się koniec miesiąca postanowiłem zadzwonić pierw ustalenie dostawy było przesuwane z dnia na dzień następnie zadzwoniłem ponownie i okazało się że zostało wydane rozporządzenie o akcji serwisowej, która rozpoczyna się w kwietniu. Muszę zarejestrować pojazd do 03.02 gdyż mam na to 30 dni rejestrując muszę wykupić ubezpieczenie a motocykl okazuje się że dostanę dopiero w kwietniu a dokładniej nie wiadomo. Czy wie ktoś może o co mogę się ubiegać o np. jakieś odszkodowanie związku z opóźnieniem ponad 2 miesięcznym dostawy motocykla, lub jedynie wycofanie umowy kupna sprzedaży czego wolałbym uniknąć. Moim zdaniem jest to trochę nie w porządku że firma obraca moją gotówką którą zapłaciłem za motocykl a ja maszyny nie widziałem nawet na oczy. Prosze o pomoc i porady. Z góry dzięki
texan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/1/2019, 20:15


Re: ProszÄ™ o pomoc/radÄ™

Postprzez ChaoticBiker » 25/1/2019, 10:12

Powiedz im, ze nosisz sie z zamiarem wycofania z umowy.
W tym momencie rura im powinna zmieknac.
Jesli jednak popelnia blad i zaczna ci grozic jakimis karami i oplatami, no to czym predzej wycofuj sie z transakcji i juz nigdy nie wracaj do tego salonu.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê