Zobacz wątek - Pierwsze zakupy na najbliższy sezon
NAS Analytics TAG

Pierwsze zakupy na najbliższy sezon

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Pierwsze zakupy na najbliższy sezon

Postprzez kuba420 » 8/12/2018, 16:39

Cześć
W kwietniu 2019 stukną 3 lata posiadania prawa jazdy kategorii B stąd cały ten temat i prośba o pomoc
Mam 25 lat , 190 cm wzrostu i 86 kg

-Motocykl w 60-70% będzie mi służył do jazdy po mieście,reszta to trasa

-Samochodem robię około 20 tys km rocznie więc myślę że połowę z tego jestem w stanie wyjeździć dwukołowcem (chyba)

- Pieniądze jakie chciałbym przeznaczyć na sam motocykl to około 5000 ( w tym budżecie jeśli się uda to chciałbym również "serwis na start" zrobić:płyny ,filtry i nie wiem czy coś jeszcze się powinno robić,jeśli tak to słucham )

- Jaki budżet mogę przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Zostawię to bez odpowiedzi,wszelakie naprawy będą wykonywane na bieżąco
- Jakie motocykle mi siÄ™ podobajÄ…? - sportowe, nakedy. Bardziej to drugie

Modele jakie mi siÄ™ podobajÄ…: honda cbf125, ktm duke, hyosung GT125

ps. Jeżeli temat się powtórzył to przepraszam ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.
kuba420
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/12/2018, 16:22


Re: Pierwsze zakupy na najbliższy sezon

Postprzez kuba420 » 9/12/2018, 16:52

Odzież i inne akcesoria zamierzam kupić bliżej marca/kwietnia. Teraz tylko zastanawiam się nad zakupem motocykla,myślę że na zimę ceny są troszkę niższe
Zastanawiałem się też nad zakupem nowego motocykla prosto z salonu. CBF w wyprzedaży rocznika 10,600 a przy rozsądnym systemie ratalnym jest to dla mnie możliwe. Zebrałem opinie kilku osób którzy są podobnego wzrostu do mojego i Honda była dla nich dobrym wyborem a na pewno lepszym niż inne

Jeśli chodzi o Junak i Romet to czy może się ktoś wypowiedzieć ? czy lepiej postawić na Honde
kuba420
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/12/2018, 16:22


Re: Pierwsze zakupy na najbliższy sezon

Postprzez kuba420 » 10/12/2018, 03:37

Freddie napisał(a):
Rozsądnie to tani chińczyk - spodoba ci się jazda to zadecydujesz czy zostajesz przy 125 czy coś większego

JakieÅ› propozycje?

Przymierzalem się do A ale wtedy brak widzenia przestrzennego mnie dyskwalifikował,lekarz mi ostatnio mówił że przepisy się zmieniły

Ubezpieczenie to podstawa,raty 0%,nie wiem w czym problem
Dużo rzeczy brałem na raty i nic złego mnie nie spotkało. Zdaje sobie sprawę z plusów i minusów.moge wydać 8 tys na nowy albo 4-5 na uzywke niewiadomego pochodzenia
Nie mam z kim jechać obejrzeć itp itd
kuba420
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8/12/2018, 16:22



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê