Zobacz wątek - Wypożyczanie motocykla 125ccm - co sądzicie?
NAS Analytics TAG

Wypożyczanie motocykla 125ccm - co sądzicie?

O wszystkim
_________

Wypożyczanie motocykla 125ccm - co sądzicie?

Postprzez LordKevin » 15/11/2018, 18:10

Witam wszystkich. Mam trochę wolnej gotówki i chodzi mi po głowie parę pomysłów na jej inwestycję. Jednym z nich jest wypożyczalnia motocykli do 125ccm. Mieszkam przy 20 tys miasteczku, 30 km dalej jest miasto 60 tys, gdzie często bywam - to byłby mój podstawowy rejon działania. Dookoła kilka jezior. Budżet nie jest wielki - ok. 20 tys zł, do wiosny może ciut dozbieram. A więc i tu dylemat - zakup jednego nowego markowego sprzętu czy dwóch pokroju Rometa? Pierwsza opcja na pewno pewniejsza, jeśli o sam motocykl i jego eksploatację się rozchodzi, a druga zaś uatrakcyjni ofertę - można pojechać z partnerem, zawsze raźniej :) Koszt wypożyczenia weekendowego załóżmy ok. 250zł oraz kaucja zwrotna. Dodatkowo chciałbym zakupić kilka kasków, kurtek i rękawic w popularnych rozmiarach aby zapewnić podstawową ochronę tym, którzy tego nie mają (a pewnie byłaby to częsta sytuacja - skoro ktoś decyduje się na wypożyczenie moto to pewnie ciuchów nie posiada). Co sądzicie o samym pomyśle? Moim zdaniem, fajna opcja dla osób, które chcą spróbować przygody z motocyklem czy po prostu fajnie spędzić słoneczny weekend. Proszę o Wasze opinie, sugestie, cokolwiek. Pozdrawiam!
LordKevin
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/11/2012, 15:47


Re: Wypożyczanie motocykla 125ccm - co sądzicie?

Postprzez Thomson1708 » 28/11/2018, 21:26

Zamiast kurtek kup lepiej zbroję bo nie każdy będzie chciał nosić po kimś ubrania. Kaski może LS2?
Honda CBR 125 za 11/12 tys+ Romet który będzie wyglądał bardziej klasycznie i będzie git.
Thomson1708
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/10/2018, 15:08




Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê