Zobacz wątek - Szukam koleżanki do wspólnych wypadów.
NAS Analytics TAG

Szukam koleżanki do wspólnych wypadów.

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Szukam koleżanki do wspólnych wypadów.

Postprzez Bogusia » 10/9/2005, 12:21

Czy jest jakas dziewczyna z Łodzi lub okolic jezdzaca motocyklem, której nudzi sie samej jezdzic?Milo by bylo poznac kolezanke jezdzaca na scigaczu. :D To prawda jest nas malo :cry:
Ostatnio edytowano 13/9/2005, 12:33 przez Bogusia, łącznie edytowano 3 razy
Bogusia
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/9/2005, 11:50
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.


Re: Szukam koleżanki do wspólnych wypadów.

Postprzez Bogusia » 12/9/2005, 20:25

Bogusia napisał(a):Czy jest jakas dziewczyna z Łodzi lub okolic jezdzaca motocyklem, której nudzi sie samotna jazda. :) Jezdze
Bogusia
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/9/2005, 11:50
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.


Postprzez Kaja » 12/9/2005, 21:01

chyba niestety nie znajdziesz tutaj szybko
może lepiej jednak jakiegoś pana poszukać?
z doświadczenia Ci powiem, że z facetami super się jeździ :D
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Tina » 2/10/2005, 18:59

Kaja napisał(a):chyba niestety nie znajdziesz tutaj szybko


A jednak jakas sie znalazla :D . Moze nie z okolic, bo z Poznania, ale czy to tak daleko? Zapraszam do Poznania na tor. W tym sezonie treningi juz sie skonczyly, ale od kwietnia znowu sie zaczna, wiec bedzie mozna posmigac i pocwiczyc technike. Tak w ogole to jezdze CBR 1000 RR w malowaniu repsola.
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :)
Avatar użytkownika
Tina
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2/10/2005, 16:48
Lokalizacja: Oborniki/ Poznań

Postprzez Bogusia » 3/10/2005, 23:18

Dzieki za odpowiedz .Jezdze dopiero pierwszy sezon na ZX6 przyjemna maszyna.Na nastepny sezon wybieramy sie na tor.Bedzie okazja sie poznac . Pozdrawiam.
Bogusia
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/9/2005, 11:50
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Postprzez Tina » 4/10/2005, 18:45

evil napisał(a):wszędzie CBR w malowaniu Repsol, tylko jakoś nikt Cię z tor nie może skojarzyć... ciekawe, dlaczego... :? :twisted:

Bo widocznie "nikt" na ten tor nie jezdzi... :evil: A ty musiales byc w tym sezonie rzadko na wtorkowych treningach, w przeciwnym razie bys mnie kojarzyl... 8) Przez ostatni miesiac mialam zalozone sportowe (biale) owiewki wiec z repsola widoczne byly tylko pomaranczowe felgi. Zreszta co ja tlumacze, bylam jedyna dziewczyna a to jest chyba wystarczajaco charakterystyczne...
PS. Sugerujesz ze mam "bujna wyobraznie"? :x
Avatar użytkownika
Tina
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2/10/2005, 16:48
Lokalizacja: Oborniki/ Poznań

Postprzez Elwirka » 4/10/2005, 21:46

Witam,niewiem czy jeszcze szukasz kogoś do wspólnych wypadów ale jeśli tak to pisz śmiało do mnie na gg 6494522, może się jakoś ustwiamy,pozdrawiam Elwirka z Łodzi.Suzuki RF600R
Avatar użytkownika
Elwirka
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4/10/2005, 20:35
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Tina » 5/10/2005, 16:13

evil napisał(a):nie jeżdżę na gówniane wtorkowe treningi... :twisted:

To po cholere piszesz ze mnie nikt z toru nie kojarzy !? :evil: We wtorki to juz nie jest jazda na torze?! Po raz 3 pisze: NIE scigam sie! I skoncz juz to udowadnianie wszystkim niewiadomo czego, bo zachowujesz sie jakbys mial kompleksy...
Avatar użytkownika
Tina
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2/10/2005, 16:48
Lokalizacja: Oborniki/ Poznań

Postprzez Tina » 5/10/2005, 18:24

evil napisał(a): że o co Ci kaman?! :shock:
a co ja niby miałem komukolwiek udowadniać??? hę?
dla mnie jazda na wtorkowe treningi nie ma sensu, ponieważ:
1. daleko
2. krótko
3. i znów długa droga do domu...
8)
ja poprostu miałem wrażenie, że Ty jechałaś na wyścigu (ktoś na forum coś takiego napisał). stąd może całe zamieszanie, ale jakpoczułaś się dotknięta, no, cóż, przepraszam... :roll:

Wybaczam :wink: A wkurzylo mnie to jak zaczales pisac ze niby mnie nikt z toru nie kojarzy jabys sugerowal ze sobie ta jazde wymyslilam. I nie pisz ze wtorkowe treningi sa gowniane bo mi sie na przyklad oplaca jechac 15 min zeby 3 godziny pojezdzic :lol: 8)
Ale racja, ze z tymi treningami mogliby jakos madrzej wymyslic, bo rzeczywiscie z daleka nie oplaca sie jezdzic, ale ten ********* zarzad mysli tylko o tym jak najwiecej zgarnac do kieszeni... :x (przemilcze juz stan tego toru...)
Avatar użytkownika
Tina
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2/10/2005, 16:48
Lokalizacja: Oborniki/ Poznań

Postprzez Peter » 21/1/2006, 22:19

Widze ze mamy w Lodzi kilka odwaznych kobiet pozdrawiam tak trzymac
niech moc bedzie z wami
Peter
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19/1/2006, 21:59
Lokalizacja: Lodz



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr