Zobacz wątek - ku pamięci... pamięci kupa
NAS Analytics TAG

ku pamięci... pamięci kupa

O wszystkim
_________

ku pamięci... pamięci kupa

Postprzez mar111cin » 31/8/2007, 16:21

w związku z końcem wakacji, całe forum uroczyście żegna wszystkich skuterowych wyjadaczy. Pogrążeni w śmiechu jesteśmy zmuszeni rozstać się z wielona sławami tego forum, między innymi piterem gwałcicielem, jak również całą grupą kamikadze skuters :lol: Z głębokim poważaniem żegnamy całą neostrade, chociaż sądze że nie odejdziecie do pierwszej wywiadówki. Pamiętajcie żeby nie marnować roku i powrócić na przyszłe wakacje z nową dozą wykwintnych bułenduf ortograficznych, z nowymi pomysłami na tuning pierdopęda żeby przylansować przy pani od polskiego. Niech wasza wena twórcza dotyczaca motorowerów się nie kończy tak jak nie kończyła się dla Mickiewicza podczas pisania stepów akermańskich. Rozumiemy waszą strate neostrady, ale może przy dobrym zachowaniu i apelacji rodzice zwrócą ją już na ferie. Brak nowych młodych gniewnych będzie napewno zauważony przez starych wkurzonych w jak najbardziej pozytywnym tego odczuciu. Może już za rok forum postara się o jakiegoś firewalla na dziecineostrady. Pamiętajcie też że kto PYTA ten znajdzie :lol: Ze smutkiem przypominamy o zaczynającym się roku szkolnym, pora odstawić pierdopędy, nie będzie juz tych wesołych pytań z nimi związanych ;( Pamiętajcie że za rok w ramach dobrych ocen będziecie PYTAć czy zarejestrujecie R6 na motorower :lol: Wcześniej jednak trzeba będzie naprawić poprzegryzane kable neostrady :lol:

już od dzisiaj szykujmy się na coroczną nową fale młodych śmiesznych.

niech szmoc neostrady będzie z wami.
Pogrążeni w śmiechu.... :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez simonw » 31/8/2007, 16:29

Z nieukrywanym smutkiem, byronicznym wrecz stanem ducha zegnam wszystkich bezimiennych. Mam nadzieje iz okres Ferii Swiatecznych oraz zwiazanych z nimi prezentów, doda Wam weny przy zadawaniu nowych pytan.

Do zobaczenia za rok
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Bunny » 31/8/2007, 16:49

Dzienki chłopacy, rze specjalnie dla mnie załorzyliście temat! Od poniedziałkó zabieram siem za naókem!
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez spazz » 31/8/2007, 17:20

ponawiam prosbe o przedstawianie zdjec w mu
ndurkach
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Wilku111 » 31/8/2007, 17:41

Ja ruwierz dzienkujem za pamienć o nas i tesz sie biorem do roboty w tym roku tak ja Bunny, a w nastempnym moze uda mi siem zarejestrowac jakomś szescsete na motorówer bo do prawka mam jeszcze dwa lata ;)
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez szacho998 » 31/8/2007, 20:18

Ja wezmę się za na naukę i może tatuś pozwoli mi zarejestrować Honde 1000rr na motorower :twisted:
Triumph Sprint ST 1050
Avatar użytkownika
szacho998
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/7/2007, 20:17
Lokalizacja: Mielenko

Postprzez mar111cin » 31/8/2007, 20:45

nosz kurde wiedziałem że o paru rzeczach zapomniałem ; ) pisałem tak szybko ten tekst ze nie uchwyciłem paru wątków :lol: w tym faktycznie Spazz o mundurkach ;)

a więc jeszcze dzień wyjde stąd ; ) za mundurem panny sznurem a jak do tego Doda-my młode siksy, to pełne stringi ; ) :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 31/8/2007, 21:01

Hahaha, nie no to ja mam kilka takich opowiesci z ostatnich dni, ze nie da sie napisac, powiedziec ewntualnie ale to trzeba po prostu pokazac :)
A`propos siks i stringow oczywiscie... umieralem ze smiechu
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez WhiteArmy00 » 31/8/2007, 21:11

Kurde smutno będzie... i gdzie ja będę przesiadywał jak doła będę mieć? tylko na forum skuter mogłem zapomnieć o dołujących rzeczach a teraz was nie będzie... Może ogłosimy żałobę forum na 3 dni :( Bardzo smutny dzień ten 3 września eh .
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez simonw » 31/8/2007, 21:12

proponuje zmienic szate portalu na bialo/czarna
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez VCO » 31/8/2007, 21:17

heheheehh również pozdrawiamy z całą swoją okazałoścą marcinie :P osobiście życzę ci przez czas szkoły kiedy będziesz miał wolny czas, wnikliwego a włąsciwie najsamwnikliwszego badania struktur postów w każdym temacie co do 1 aby wszystkie denne posty zostały jurnie skrytykowane i ich słuszność była przestudjowana od A do Z z książką wiedzy na kolanach poczym skrupulatnie niczym Józef Piłsudski przepędził niechlujnych rosjan z ziemi polskiej zacznij ich eksterminację, i aby twe poczynania nie utkwiły w brodziku emocjonalnym. :lol:


A tak na serio to...

Nie wie ktoś jak zarejestrowac motorynke na kamaza ??? szybko bo 2 dni jeszcze a w roku szkolnym nie pojezdze... Na kamaza chcemy z tego powodu zeby sie policja nie czepiała jak bedziemy jechać w 10 bo kamaz wysoki tonaż udźwig itd. to będziemy mogli zacnie kontynłowac naszą podróż bez zadnych obaw :lol: :lol: :lol: Szybko
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez kris » 31/8/2007, 21:38

ŻeGnAjCiE SqUtErOwCyyyyyyYYyYY!!!! BęNdĘ TęSkNiĆ!!! BaRdZo !!


!!! NieCh DuCh MoCy 8RuMakÓw BęNdZiE z wAmI!!!!
Avatar użytkownika
kris
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez kravec » 31/8/2007, 21:57

[*][*][*]... pograzam sie w smutku...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez gumis » 31/8/2007, 22:02

moge sie zalozyc o bana, ze rok szkolny nie bedzie zadna przeszkoda dla nich...co wiecej...jak pojda szczyle do szkolki to beda chcieli zaszpanowac innym siksa i dopiera zacznie sie nawalnica postow :D jak stuningowac 50 aby wyglada na r1...albo czy wydech od r1 bedzie pasowal do rs 50 i czy bedzie taki basowy dzwiek aby wszystkie niunie sikaly juz na sam dzwiek :D
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez mar111cin » 31/8/2007, 22:06

VCO napisał(a):heheheehh również pozdrawiamy z całą swoją okazałoścą marcinie :P osobiście życzę ci przez czas szkoły kiedy będziesz miał wolny czas, wnikliwego a włąsciwie najsamwnikliwszego badania struktur postów w każdym temacie co do 1 aby wszystkie denne posty zostały jurnie skrytykowane i ich słuszność była przestudjowana od A do Z z książką wiedzy na kolanach poczym skrupulatnie niczym Józef Piłsudski przepędził niechlujnych rosjan z ziemi polskiej zacznij ich eksterminację, i aby twe poczynania nie utkwiły w brodziku emocjonalnym. :lol:


skuterowcy beda mieli jeszcze takie waterloo że im się odechce i będą uciekać jak turczyn przed Sobieskim pod wiedniem :lol: a ich posty bedą lustrowane, obstawie się mikrofonami jak rokita na "koncercie" :lol:
niestety głupota płynie rzeką przez forum, prosto od źródła czyli ministra w stanie spoczynku RG i wcale nie mówię o tym pierdzącym kiblu. :lol: Tak że nikt nie będzie musiał wyłapywać kłujących głupotą postów (nie posłów) w rażący sposób umieszczany na forum. Wersalu się wam zachciało powiedział lepper, a tutaj nie ma łatwo i każdy widzi denne wypowiedzi w postach niczym PiS korupcje. Tak że nie musze być tym jedynym złym znęcającym się nad głupotą neostrady, to po prostu widać słychać no i czuć :lol:


Swoją drogą uważaj, bo w ostatniej klasie LO skserowaliśmy koleżanke z klasy na formacie A3, troche stawiała opory przy wsadzaniu jej do ksero ale dało rade :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 31/8/2007, 22:40

Marcin, masz wydech od R1 ? Wiec siadafakap :) VCO -bendze naszym góró- mofie Ci ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez lumix » 1/9/2007, 08:08

A więc tak. Teraz śmiejecie się z osób jeżdżących 50, a wy czym jeździliście w wieku 15lat? Pewnie już sie Jawach czy MZ'etach się woziliście. Jesteście żałośni. sami kiedyś jeździliście na Simsonach, rometach, jawkach, a teraz nabijacie się innych którzy jeżdżą na 50ccm. czujecie się lepsi, bo macie więcej niż 50 ccm? Jeżeli tak to wy tak naprawdę nie dorośliście do jazdy na motorze. A ja wam powiem, ze nie liczy się jaki ma się motor tylko jak się z niego korzysta. jeżeli czujesz się lepszy mogąc jechać więcej niż 100km/h to współczuje bo kiedyś się zabijesz
lumix
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11/7/2007, 11:07
Lokalizacja: olkusz

Postprzez mar111cin » 1/9/2007, 08:15

lumix napisał(a):A więc tak. Teraz śmiejecie się z osób jeżdżących 50, a wy czym jeździliście w wieku 15lat? Pewnie już sie Jawach czy MZ'etach się woziliście. Jesteście żałośni. sami kiedyś jeździliście na Simsonach, rometach, jawkach, a teraz nabijacie się innych którzy jeżdżą na 50ccm. czujecie się lepsi, bo macie więcej niż 50 ccm? Jeżeli tak to wy tak naprawdę nie dorośliście do jazdy na motorze. A ja wam powiem, ze nie liczy się jaki ma się motor tylko jak się z niego korzysta. jeżeli czujesz się lepszy mogąc jechać więcej niż 100km/h to współczuje bo kiedyś się zabijesz


jak nie rozumiesz sensu tego wszystkiego i o co biega, to :

idź stąd
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez lumix » 1/9/2007, 08:27

Rozumiem. Akurat wiem, że na forum sa osoby zadające głupie pytania na które nikt nie zna odpowiedzi, ale wystarczy zwrócić uwagę, anie nabijać się z nich. A jeżeli to nie poskutkuje to iść dalej od ostrzeżeń po bana, ale zrozumcie nie wszyscy ludzie są tacy inteligentni jak wy, więc proszę was nie wyśmiewajcie ich. Pomóżcie im zrozumieć, że nie są najmądrzejsi i muszą się wiele nauczyc.
idź stąd

A moze mi powiesz czemu mam iść. Z tego co wiem jest to forum otwarte dla wszystkich, więc nie myśl, ze sobie pójdę. A takie teksty to możesz zatrzymać dla siebie. Póki co jeszcze nie zostałem zbanowany, ale może kiedyś. Może się postarasz, aby mnie wyrzucono? Życze powodzenia.
lumix
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11/7/2007, 11:07
Lokalizacja: olkusz

Postprzez WhiteArmy00 » 1/9/2007, 10:41

Lumix chłopie kapnij jedno... ja miałem 50cc i to jeszcze nie dawno, ale to co oni piszą jakie zakładają tematy to jest katastrofa! Pytają się jak zarejestrować 160cc na 50cc... a mają tylko karte motorowerową.... no wybacz,ale to jest głupota! i jak się z takich nie śmiać? płakać chyba trzeba.

100 razy zakładają jeden i ten sam temat, raz powiesz,źle skasujesz to założy drugi i w takim wypadku dostanie bana,ale co z tego jak wracają pod innym nickiem i znowu to samo piszą. w tedy już można sie z nich tylko śmiać.
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê