Zobacz wÄ…tek - Anthony West w Kawasaki w 2008r
NAS Analytics TAG

Anthony West w Kawasaki w 2008r

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Anthony West w Kawasaki w 2008r

Postprzez GBL » 31/8/2007, 09:34

Anthony West dołączy do Johna Hopkinsa w przyszłym roku do teamu Kawasaki. West zastąpi w zespole Kawasaki Randego, który podpisał dwu letni kontrakt z zespolem LCR. Jak dla mnie to Anthony zasłużył na miejsce za sterami motocykla w ekipie "Zielonych" w 2008r. Już w tym sezonie pokazał, że potrafi ścigać sie w "Królewskiej klasie". Mam nadzieje, że za rok stanie juz na pudle w, którymś wyścigu.
GSX-R Own The Racetrack
GBL
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7/7/2007, 14:01
Lokalizacja: Beverly Hills


Postprzez Mick MotoGP » 31/8/2007, 21:18

Prawda jest taka, że de Puniet miał na swoim koncie cały sezon (2006) jazd na ZX-RR, pracy z zespołem i testów (dwie "zimy" - 06 i 07), podczas gdy West dołączył do zespołu w środku sezonu i zgromadził w tych kilku startach porównywalną ilość punktów z de Puniet, który jest liderem ekipy.

De Puniet zdecydowanie za często glebi i popełnia sporo błędów. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze strona wyścigów, której nie widać w TV, mianowicie praca zawodnika z zespołem/fabryką i rozwój motocykla. Wskazówki i opinie Westa były dla Kawasaki bardzo cenne...

Moim zdaniem West w pełni zasłużył na miejsce w ekpie, a prawdziwy potencjał pokaże z pewnością w 2008 roku po pełnej serii zimowych testów itd.
Mick MotoGP
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 31/7/2007, 15:39
Lokalizacja: Z paddocku


Postprzez BEOWOLF » 24/9/2007, 20:56

kurde krew mnie zalala jak WEST musial zaliczyc kare za falstart :evil:
przyszly sezon w wykonaniu zielonych zapowiada sie calkiem niezle pokazali juz ze kawy tez potrafia jechac
BEOWOLF
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10/9/2007, 18:35



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê