Zobacz wÄ…tek - Ubezpieczyciel
NAS Analytics TAG

Ubezpieczyciel

Przepisy, prawo
_________

Ubezpieczyciel

Postprzez BlackDevil » 30/8/2007, 17:35

Mam pytanie odnośnie firmy ubezpieczającej, a mianowicie:
Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy ubezpieczyciel oraz czy stwarza problemy przy ewentualnej wypłacie odszkodowania?
Jeśli ktoś miał jakiegokolwiek typu problemy to proszę o napisanie.
pozdrawiam
BlackDevil
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 24/8/2006, 19:17
Lokalizacja: Parczew


Postprzez kamell » 30/8/2007, 20:32

pracuje w ubezpieczeniach 8 lat konkretne pytania na prv badz gg
nx 650
Avatar użytkownika
kamell
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13/8/2007, 11:07
Lokalizacja: Górny Śląsk


Postprzez tempv » 31/8/2007, 06:53

Teoretycznie Twoje ubezpieczenie Cie nie interesuje :) Wazne jakie ubezpieczenie posiada ten co zrobil Ci kuku :)
Tak naprawde to mysle, ze wszyscy sa tak samo upierdliwi i znaczenie jest tylko takie, czy kogos znasz...
Teraz niestety zrobili nawet w PZU tak, ze przyjezdza koles z "wojewodztwa" tylko jeden dzien i tylko na godzine (?!)
Olej to i sam wyznacz im termin :) podajac gdzie jest pojazd. Oczywiscie wyplaty taka postawa nie przyspieszy...
Mam kilka pojazdow w roznych firmach... Chodze do brokera ktory kombinuje tak abym mial dobrze :)
Z dziwnych rzeczy... Mam ubezp w MTU (2500cm za 375 rocznie) Kupilem samochod i nie wypowiedzialem umowy bo bylo w MTU... No i mam... 1900cm za 600zl (???) Oczywiscie moge isc do sadu... Kto ma na to czas i kase... Teraz umowe na ten wozek wypowiem to grzecznie mnie poprosza i dadza "normalna" stawke... eh... to tak jak z firmami telekomunikacyjnymi...
__________________________
Bojowa Kawusia Zetusia 750 :))
Avatar użytkownika
tempv
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 31/8/2007, 05:50

Postprzez kamell » 31/8/2007, 13:41

niestety tempv niewiedza kosztuje czasem 2 razy w sądzie być przegrał wnioskuje z tego co napisałes przeczytaj ustawe o obowiązkowym ubezpieczeniu komunikacyjnym
nx 650
Avatar użytkownika
kamell
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13/8/2007, 11:07
Lokalizacja: Górny Śląsk



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê