Zobacz wątek - Nabór zawodników????
NAS Analytics TAG

Nabór zawodników????

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Nabór zawodników????

Postprzez shy7 » 24/8/2007, 22:24

Witam wszystkich

mam taki maly problem(pytanie). Czy sa organizowane jakies regularne nabory do team'ow wyscigowych??? Poprostu chcialbym sprobowac w przyszlym sezonie swoich sil w tym sporcie. Ale sam duzo nie zdzialam ze wzgledu na srodki finansowe :( szukalem czegos na ten temat juz tutaj ale nic z tego :( jakby ktos mial jakis kontakt zalatwic czy jakies namiary bede wdzieczny.

Dzieki wszystkim z gory ;)
Pozdrawiam,
Piotr.
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez Valentino-Rossi-46 » 24/8/2007, 22:45

Nie no chyba potrzebny jest sponsor...
Avatar użytkownika
Valentino-Rossi-46
Bywalec
 
Posty: 570
Dołączył(a): 2/12/2006, 20:04
Lokalizacja: Wyrzysk


Postprzez shy7 » 24/8/2007, 23:46

no tak ale nie do konca :P sa teamy ktore maja stalych sponsorow.. i zamiast szukac sponsora na wlasna reke co nigdy nie wychodzi mylalem nad jakims teamem ktory w jakims stopniu zawsze pomoze.. tylko problem pojawia sie przy rekrutacji zawodnikow, czy cos takiego w ogole sie odbywa... ???
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Thrillco » 25/8/2007, 07:51

yyyyy...a z jakiej ty dziury wyszedłeś, że tak sie zapytam??
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Mick MotoGP » 25/8/2007, 08:40

Niestety, urodziłeś się w niewłaściwym kraju...

Rok temu prowadzony był nabór do Red Bull Rookies Cup (puchar markowy towarzyszący MotoGP, sęk w tym, że dla 13-16 latków). Wystarczyło wysłać zgłoszenie mailem i czekać na dalsze info... w Polsce jeszcze długo będziemy musieli na coś takiego czekać (oczywiście Polacy też mogli się zgłaszać, choć żaden rodak nie dostał się do Cupu).

Jeśli chcesz coś zrobić w Polsce, musisz zacząć od pucharu markowego (do wyboru, do koloru w zależności od wieku, doświadczenia i finansów), wyłożyć przynajmniej 20 tys. złotych na sezon i jeśli będą z Ciebie ludzie, to szukać sponsora na dalsze starty.

Nikt normalny nie da motocykla żadnemu polskiemu zawodnikowi za darmo - przykładem niech będzie chociażby Paweł Szkopek, który mimo niebywałego talentu musi wnieść do zespołu kasę, jeśli chce latać na poziomie światowym.

Tylko najlepsze zespoły płacą zawodnikom, ale jak nie trudno się domyśleć, stać ich na najlepszych ;-).
Mick MotoGP
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 31/7/2007, 15:39
Lokalizacja: Z paddocku

Postprzez Gresus » 25/8/2007, 19:15

no Mick ma racje mysle ze jesli ktos cos soba reprezentuje to jakos znajdzie tych sponsorow ale niestety tez z wielkim trudem przykład Chmielewskiego szkoda gadac mogl byc pierwszym Polakiem w gp i co ....
ja w przyszlym sezonie probuje sil w pretendencie traktuje to wszystko jak hobby i dobra zabawe niestety drogi sport ale wole wydac kase na moto niz na wodke i imprezy ale jak to sie mowi kazdy robi to co lubi

shy7 jesli chcesz sie bawic w ten sport zacznij od treningow wolnych a potem jakies zawody bo nie ma co gadac ale a poznaniu mamy dosc wysoki poziom niektorzy naprawde pieknie zasuwaja
Gresus
Świeżak
 
Posty: 87
Dołączył(a): 26/6/2007, 18:03

Postprzez shy7 » 25/8/2007, 20:53

tzn wiecie motor mam, ktory uwazam ze daje rade ;) mowa o treningach poniedzialkowych o godzinie 16-18 ? staram sie tam byc co poniedzialek jak narazie najlepszy czas jaki wykrecilem na seryjnej R6 (tylko sportowe owiewki) to 1min 51s niestety nie mam mozliwosci profesjonalnego pomiaru czasu :( no ja wlasnie tez zamierzam w przyszlym roku w pretendencie wystartowac zobaczymy co z tego wyjdzie tylko trzeba poczytac co mozna przezrabiac w tej klasie, bo raz slysze od ludzi scigajacych sie tam ze nie ma ograniczen a raz ze nic nie mozna robic i tak to sie kreci w kolko.. Narazie takze traktuje to jako hobby i swietna zabawe, ale wlasnie brakuje takich osob bo ani nie ma z kim pogadac gdy robi sie przerwe w treningu i takie tam. Mozna by kiedys zorganizowac sie (jesli oczywiscie znajda sie chetni) i wybrac sie jakas ekipa, zawsze razniej no i kazdy kazdemu moze w czym pomoc, udzielic wskazuwek itd.

Gresus jezdzisz regularnie na poznan?
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Mick MotoGP » 25/8/2007, 21:16

Shy7 - drogową - i mówię tu o całkowicie drogowej R6 (kilkuletniej), Bartek Cempel wykręcił w tym roku 1:46.

Mówię tu o motocyklu w stanie pełna seria - prosto z drogi (było to na początku sezonu, na pierwszych Grandysach), w normalnych owiewkach itd.

Masz więc przed sobą jeszcze mnóstwo treningu jeśli chcesz myśleć o szukaniu sponsora. Póki co, na zabawę na takim poziomie nikt Ci kasy nie da, bo po prostu nie ma to dla potencjalnego sponsora żadnego sensu...
Mick MotoGP
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 31/7/2007, 15:39
Lokalizacja: Z paddocku

Postprzez shy7 » 25/8/2007, 22:22

no ja wiem jakie czasy kreca na seryjnych R6 ale biorac pod uwage ze bylem tam 5 razy.. zreszta ja wiem ze sie ludze i marze heh ale kiedys.. ;)
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez GBL » 26/8/2007, 08:55

Na poczatku wakacji bodajże, Sport Bikes Promotion organizowała w Kielcach na lotnisku i w Warszawie chyba, jakies zawody i z posród najszybszych zgłoszonych do tych testów zawodników wybierali najszybszego, czy jakos tak :wink: No ale i tak, żeby zacząć sie w Polsce ścigac to tylko sponsor, sponsor i jeszcze raz sponsor jest potrzebny, samymi ambicjami tu sie nic niezdziała, przynajmniej jeszcze przez długich pare lat tak zostanie. Polska to nie Hiszpania, Włochy czy tez Anglia, gdzie sa profesjonalne szkółki, z których wyłaniaja sie tacy mistrzowie jak chociaż by Valentino Rossi :?
GSX-R Own The Racetrack
GBL
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7/7/2007, 14:01
Lokalizacja: Beverly Hills

Postprzez Gresus » 26/8/2007, 13:15

shy7 regularnie to raczej nie bylem dopiero na 4 treningach w tym roku raz na starej zx6r potem na swojej 600rr i dwa razy na R6 06 rok czarna moze sie widzielismy w ostatni poniedzialek bylem jak padalo latalismy z kolesiem ja na r6 on na zx6r 07 rok w ten poniedzialek tez bedziemy wiec mozna polatac razem tylko moje czasy to narazie powyzej 2 min
Gresus
Świeżak
 
Posty: 87
Dołączył(a): 26/6/2007, 18:03

Postprzez shy7 » 26/8/2007, 15:16

Gesus to ja cie kajarze ja jezdzilem ostatnio na R6 tez 06 rok tylko ze niebieska ze sportowymi naklejkami oklejona w KONS-BET i YAMAHA MOTO SOUND ;) no i ostatnio wlasnie kiepsko sie jezdzilo bo padalo tylke kilka pierwszysz kolek bylo fajnych..

To sie jutro spotkamy na torze, jutro zejdziesz ponizej 2 min :P damy rade :) a skad jestes?? wieksza ekipa przyjezdzasz czy sam tak poprostu??
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez shy7 » 26/8/2007, 15:18

dzieki GBL za wiesci ;)
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Gresus » 26/8/2007, 19:35

heh no ja cie tez kojaze pamietam tylko twoj zadupek heheh no nawet niezle dajesz ja zrobilem tylko 2 kolka na suchym :/
jutro wpadamy z cezarym on na zx6r 07 rok moze go tez kojarzysz to jak cos to jutro pogadamy pozdro
a ja jestem z chojnowa mam 200km do posen i jade na moto niestety jakis transport bedzie na zime
Gresus
Świeżak
 
Posty: 87
Dołączył(a): 26/6/2007, 18:03

Postprzez shy7 » 26/8/2007, 20:49

na czarnej zx6r ? bo cos tam smigalo ;) no ja zrobilem z 6-7 na suchym :P

ja jestem z zielonej gory przyjezdzam zoltym busem IVECO opklejony w KONS-BET

to dozobaczenia :)
Pozdr
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Gresus » 27/8/2007, 20:09

w sumie 580km w tym 180 po torze wszystko boli a zaraz na nocke do roboty
shy7 niezle dajesz oby tak dalej
Gresus
Świeżak
 
Posty: 87
Dołączył(a): 26/6/2007, 18:03

Postprzez shy7 » 28/8/2007, 13:39

ooo to wspolczucia z ta nocka. mam nadzieje ze dales rade ;)

dzieki staram sie jak moge :D
tylko szkoda ze tak daleko ten tor i tylko 1 w tygodniu treningi otwarte...
shy7
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24/8/2007, 12:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez BadYunior » 4/9/2007, 16:40

shy7 napisał(a):co mozna przezrabiac w tej klasie, bo raz slysze od ludzi scigajacych sie tam ze nie ma ograniczen a raz ze nic nie mozna robic i tak to sie kreci w kolko..


Jesli chodzi o Pretendenr/Rookie to są to klasy Pucharu PZM i możesz w nich przerabiać praktycznie wszystko w motocyklach. W zeszłym roku "Kacper" pojechał przecież na superbiku Tediego z 2005 i nikt go nie wykopał. Zatem, jeśli idzie o przeróbki w tej klasie to nie ma żadnych ograniczeń.
BadYunior
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 26/8/2005, 13:42
Lokalizacja: Warszawa i okolice



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê