Zobacz wÄ…tek - PROBLEM ZE STARTEREM!
NAS Analytics TAG

PROBLEM ZE STARTEREM!

i inne małe pojemności
_________

PROBLEM ZE STARTEREM!

Postprzez killkapi » 2/6/2018, 12:36

Witam.
Mam taki oto problem z moim Zippem xRace:

Wkładam kluczyk do stacyjki, przekręcam, żadne kontrolki się nie świecą (działają tylko światła długie i krótkie) nie działa też klakson

0 reakcji na próbę odpalenia ze startera.

Odpalam z kopniaka - kontrolki się świecą, klakson działa (tylne kierunki słabo świecą, wraz z dodaniem gazu wszystko działa mocniej, oczywiste to jest ale wydaje mi się że te tylne i tak świecą za słabo, w dzień przy 2tyś obrotach niemalże wcale ich nie widać że świecą, natomiast przednie świecą bardzo dobrze)

Motorek odpala z akumulatora na krótko.

Jeśli kręcę kierownicą to w pewnych miejsach światła gasną itp (nie zawsze się to zdarza, ale jednak zdarza)

No więc panowie ktoś wie o co może chodzić?? Najbardziej mi zależy żeby odpalał normalnie ze startera.

Dla osoby która pomoże w rozwiązaniu tematu wysyłam 0.7 pocztą :D
killkapi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/6/2018, 12:28


Re: PROBLEM ZE STARTEREM!

Postprzez aronreich » 29/10/2018, 19:25

Sprawdź wiązki kabli przy blokadzie układu kierowniczego :D u nie w zipp pro 50 zgniotła się linka od gazu :/
Możliwe ze przetarły sue kable i robi się zwarcie, Jeżeli nie łapie starter na pewno coś tam nie łączy. Co do Świateł ta sama przyczyna lub dodatkowo mógł się uszkodzić regulator napięcia.
Aron Reich - Reich Brothers 2018
aronreich
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29/10/2018, 19:14
Lokalizacja: Poland


Re: PROBLEM ZE STARTEREM!

Postprzez sebasss99 » 6/11/2018, 15:16

sprawdz kostkę od stacyjki czy styki nie zaśniedziały, pozniej statyjke[ja tak miałem jak kabel od stacyjki sie urwał i gasły swiatła , kontrolki zero pradu na zgaszonym silniku czasem po skręceniu kierownicy] mozliwe też że styki na aku zaśniedziały i nie masuja.
sebasss99
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/11/2018, 14:10



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê