Zobacz wÄ…tek - Kurtka
NAS Analytics TAG

Kurtka

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kurtka

Postprzez Kuba.pajak » 7/8/2018, 15:04

Witam zamierzam kupić kurtkę na motor nie mam dużego budżetu około 300 zł . Znalazłem kurtkę adrenaline pyramid 2.0 czy ktoś może coś napisać o tej kurtce miał ktoś taka ?? Dzięki za odpowiedzi :)
Kuba.pajak
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12/6/2018, 20:13


Re: Kurtka

Postprzez Kuba.pajak » 7/8/2018, 22:19

Widzę że nikt nie miał do czynienia z kurtka . Kupię może będzie ciepła
Kuba.pajak
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12/6/2018, 20:13


Re: Kurtka

Postprzez jasnoksieznik » 8/8/2018, 08:59

Panie, piekne popoludnie w calym kraju i krajach osciennych (chyba, ze burza...), a Ty sie spodziewasz, ze ludzie na forum siedza i beda odpisywac?

Za ta cene, wyglada niezle. Tylko sie teraz zastanow, dlaczego markowa, bardzo dobra kurtka uniwersalna kosztuje 2500PLN (np. Streetguard). Co ja widze:
- symboliczne ochraniacze (grubosc, powierzchnia)
- troche krotka
- wentylacja bedzie przepuszczac wode

Jak dla mnie, to lekka kurtka, ktora z podpinka pewnie da rade w ladne dni wiosenne i jesienne, ale nie wytrzyma w deszczu dluzej niz kwadrans i ponizej jakis 10-15 stopni bedzie w niej zimno.

W tym budzecie szukalbym raczej uzywek.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Re: Kurtka

Postprzez Kuba.pajak » 8/8/2018, 11:57

Dziękuję za odpowiedź. Widzę że jednak pan Siedzi :) ja jestem w pracy. Znalazłem jedną opinie że kurtka przemaka ale jest w niej ciepło nawet jak temperatura dochodzi do 0 . No cóż okaże się
Kuba.pajak
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12/6/2018, 20:13

Re: Kurtka

Postprzez Kuba.pajak » 26/9/2018, 20:22

Wracam do tematu jak by ktoś był kiedyś zainteresowany. Jeżeli chodzi o kurtkę wydaje mi się że jest ok ale nie mam porównania z innymi . Dzisiaj rano jadąc około 8 km do pracy założyłem koszulkę na to bluzę no i kurtkę było 2 stopnie na plusie i było mi ciepło :) nie wiem jak było przy dłuższym dystansie ale myślę że tak samo :)
Kuba.pajak
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12/6/2018, 20:13



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê