Zobacz wÄ…tek - Honda cbr sc33 vs cbr f4i sport vs suzuki sv1000
NAS Analytics TAG

Honda cbr sc33 vs cbr f4i sport vs suzuki sv1000

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Honda cbr sc33 vs cbr f4i sport vs suzuki sv1000

Postprzez Negan » 27/8/2018, 09:52

Witam :D
Potrzebuje pomocy w wyborze motocykla , jezdzilem wcześniej suzuki gsxf 750 . Na oku mam jak w tytule sc33 , f4isport i sv 600/1000 . Motocykl ma służyc do szybkiej turystyki po Polsce z plecaczkiem . Nie celuje w typowe turystyki ponieważ moto musi mi sie podobać , prosze o waszą opinie który nada sie najlepiej ? Który ma najmniejsze spalanie ? Który jest najbardziej bezawaryjny ? No i najwygodniejszy jezeli oczywiście mozna powiedzieć ze sport jest wygodny :D pozdrawiam
Negan
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27/8/2018, 09:37


Re: Honda cbr sc33 vs cbr f4i sport vs suzuki sv1000

Postprzez ChaoticBiker » 27/8/2018, 17:59

Chopie, wszystko spoko, ale przede wszystkim to przeczytaj przypiety temat "jak pytac by sie czegos dowiedziec" to raz.
Dwa, Jakbys poczytal chwilke forum, to juz bys wiedzial, ze to, co Ty wymagasz od motocykla, jest niemozliwe.
Zaden z tych motocykli nie bedzie malo palil, zwlaszcza jak zamierzasz uskuteczniac "szybka turystyke" w dwie osoby.
Plus zaden z nich nie bedzie wygodny dla pasazera, ale o tym juz wiesz.
Ale, zeby nie bylo, ze tylko narzekam, najwygodniejsze beda Hondy, zwlaszcza F4i. Najmniejsze spalanie uzyskasz z SV650. Kazdy z tych motocykli bedzie mial bezawaryjnosc na bardzo porównywalnym poziomie, ale oczywiscie szukaj egzamplarza, który bedzie w najlepszym stanie.
Ja na Twoim miejscu bym kupil Honde CBR900RR, mysle ze spelni wszystkie wymagania.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê