Zobacz wątek - Generic trigger sm 50

Generic trigger sm 50

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Generic trigger sm 50

Postprzez awezik » 21/7/2018, 15:50

Cześć. Przychodzę do Was z problemem a mianowicie motor nie reaguje na ustawienia gaźnika. Silnik am6.
Zrobiłem prawie kompletny remont silnika, wymieniłem tłok, wał, uszczelniacze, łożyska i simeringi. Motor nie chciał palić więc oddałem go do mechanika.
Odebrałem go od mechanika i mechanik miał na gaźniku ustawione maksymalne obroty, dawkę i ssanie, wtedy motor jechał 100km/h a kiedy dałem przejechać się ojcu ten postanowił że tak nie może być i zaczął sam regulować. Od tego czasu motor nie jedzie więcej niż 60km/h, próbowałem nawet zrobić tak jak miał mechanik ale bezskutecznie. A żeby wejść na to 60 to z max biegu trzeba zredukować na bieg niżej, gaz na maxa aż wejdzie na obroty i wtedy znowu na max bieg. Kompletnie nie reaguje na dawkę, czasami zareaguje na śrubkę od obrotów ale chwilkę pochodzi i gaśnie. Później myłem gaźnik w nitrze bo tak postanowił tata i dalej tak samo..
awezik
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm