Zobacz wÄ…tek - opony do FZ6
NAS Analytics TAG

opony do FZ6

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

opony do FZ6

Postprzez ananasowo » 16/7/2018, 08:10

Cześć,

od 2 miesięcy mam swój pierwszy motocykl Yamahe FZ6N, więc potrzebuje Waszej pomocy,

Chcę zmienić gumy na nowe, najważniejsze jest dla mnie przyczepność przy hamowaniu, słowem bezpieczeństwo. Nie latam na kolanie, jeżdżę nie zbyt szybko, generalnie turystyka.
Rozmiar to 120/70 ZR17 i 180/55 ZR17

Najlepszym wyborem wydaje mi się Micheline Pilot Road 4 lub 5. Polecacie jakieś jeszcze? Może jest coś godnego uwagi a tańszego?

z góry dziękuje za pomoc
LwG!
ananasowo
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2/3/2014, 14:35


Re: opony do FZ6

Postprzez ChaoticBiker » 16/7/2018, 09:08

tansze i wciaz dobre moga byc Pirelli Sport Demon
Drozsze Dunlop Sportmax

A takie "cheap and cheerful" to Avon RoadRider - nie jest to tania kupa z chin, brytyjskie opony, mialem je juz w kilku roznych motocyklach, sprawdzaja sie (i to przy brytyjskiej pogodzie), choc rewelacji nie ma, ale tragedii tez nie. W swojej cenie to nawet lepiej niz sie mozna spodziewac :)
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: opony do FZ6

Postprzez jasnoksieznik » 16/7/2018, 09:14

Mi ostatnio ASO zalozylo Mitas SportForce+. W testach porownywalne to markowej turystycznej opony.
Sportec Z7 RR byl dla mnie subiektywinie lepszy, ale o 30-50% drozszy. I nie bylo go na stanie :roll:
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê
cron