Zobacz wÄ…tek - Kask Givi 50.5
NAS Analytics TAG

Kask Givi 50.5

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kask Givi 50.5

Postprzez codiii » 25/5/2018, 13:48

Witam. Szukam informacji na temat kasku Givi 50.5. w necie bardzo mało informacji jest na ten temat, tzn są ale w języku IT. Czy ktoś taki posiada? Jak sprawa z gołośnością? Jeździłem w Lazer Bayamo oraz MT blade. Uważam że Bayamo głośny MT bardziej wyciszony, jestem ciekaw opinii tego Givi.
Avatar użytkownika
codiii
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12/5/2011, 12:05
Lokalizacja: Kobiernice


Re: Kask Givi 50.5

Postprzez codiii » 10/6/2018, 20:18

Z racji tego, że zaryzykowałem i zakupiłem Givi 50.5 postanowiłem zdać swoje relacje. Ogółem kask sprawia wrażenie solidnego, blenda opuszcza się nisko (ludzie z wielkim kinolem będą ją mieć na nosie), szybka unosi się z wyczuwalnym oporem i zostaje na swoim miejscu. Fajny bajer to zamykanie szybki, mianowicie jest na środku taki cypel w który szybka wskakuje i na moje oko dzięki temu lepiej przylega do uszczelek. Pomimo braku miejsca na interkom bez problemu umieściłem głośniczki. Głośność kasku na akceptowalnym poziomie, aczkolwiek po Givi spodziewałem się lepszego wyciszenia. Nawiew czuć ale wiatru we włosach nie odczułem :). Warto wspomnieć że kask jest płytki, z jajowatym kształtem głowy ( jak mój) broda cały czas oparta o podbródek. Zastrzeżenia mam do mechanizmu od blendy, metoda działania jest ok, ale w moim widać tak jak gdyby nie dokręconą śrubkę. Porównując Givi 50.5 do MT blade SV muszę stwierdzić że ten drugi wypada lepiej. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
codiii
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12/5/2011, 12:05
Lokalizacja: Kobiernice




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê