Zobacz wątek - Kawasaki KX 250F pomocy gaśnie
NAS Analytics TAG

Kawasaki KX 250F pomocy gaśnie

Enduro, Cross
_________

Kawasaki KX 250F pomocy gaśnie

Postprzez edson06 » 7/6/2018, 08:17

Siemanko wszystkim.
Jakiś miesiąc temu kupiłem Kawasaki KX 250F z 2014 roku, ogólnie jest to mój pierwszy moto ostatni raz latałem jakieś 10 lat temu na WSK 125, więc nie ma nawet co porównywać. Jak kupowałem moto to na wolnych gasł, chwile pochodził i padał, gość twierdził, że to przez to że stał w garażu jakieś pół roku i nie był używany ale jak wróciłem do chaty i go przebujałem po polach to wcale mu się lepiej nie zrobiło, chwile popracuje na wolnych max 1- 1.5 min i pada. Nie wiem co się dzieje macie jakieś pomysły. Dodam aby że jak trzymam sprzęgło i wbijam jedyneczkę to też gaśnie, muszę mu z pół manetki odkęcić i trzymać go na wysokich żeby nie zgasł. Podobno 5mh temu był robiony remont silnika ale średnio w to wierzę. Macie jakieś pomysły co się dzieje ?
edson06
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/6/2018, 08:05


Re: Kawasaki KX 250F pomocy gaśnie

Postprzez henio12323 » 7/6/2018, 19:10

ciezkio powiedziec w czym problem - bo moze byc duzo opcji

może wtryskiwacz uszkodzony i zalewa, moze masz wyregulowane za niskie obroty ( a sprzegło swoja drogą sklejone od stania i przez to gaśnie po wbiciu biegu ) inna sprawa że to wyczynowa crossówka nie słuzy do pyrkotania minute na postoju.

zalej mu swiezego paliwa, sprawdź czy układ ma jakies wymienne filterki - jak tak to wymien co sie da. pojeździj troche
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê