Zobacz wÄ…tek - Problem z kierunkowskazem
NAS Analytics TAG

Problem z kierunkowskazem

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z kierunkowskazem

Postprzez Yarecki_WR » 18/4/2018, 07:43

Czołem. Miałem dziś jechać na przegląd po ponad rocznej przerwie i pomyślałem, że sprawdzę, czy kierunki działają prawidłowo. Okazało się, że prawy owszem, ale lewy trzeba trzymać żeby migał. Cóż to się mogło spaprać? Coś z przerywaczem?
Yarecki_WR
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 31/12/2013, 15:06
Lokalizacja: Wrocław


Re: Problem z kierunkowskazem

Postprzez jasnoksieznik » 18/4/2018, 11:53

Jesli to Royal Enfield Diesel, to pomoze tylko amputacja palcow kierowcy. Jesli nie pomoze, amputacja palcow diagnosty. W R1200GS to moze byc problemem z szyna LIN.

A na serio - podaj wiecej danych, bo nawet nie wiemy, o jakie moto chodzi.
Jaki masz instrument do wlaczania kierunkowskazow? Sa one w ogole analogowe, czy obslugiwane przez wyswietlacz? Czy przelaczanie lewego i prawego kierunku klika tak samo? Jakie sa napiecia/kontakty przed przerywaczem, a jakie za przerywaczem?
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Problem z kierunkowskazem

Postprzez Yarecki_WR » 19/4/2018, 13:54

Chodziło o VFR800 VTEC, który stał sobie w garażu przez prawie rok. Rozebrałem przełącznik i okazało się, że trochę zaśniedziały elementy elektryki w środku. Do tego smar, który tam był użyty był już widać bardzo stary bo strasznie lepki. Poczyściłem, przesmarowałem i już jesteśmy po przeglądzie :)

I następnym razem nie bluźnij :D /Glenroy
Yarecki_WR
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 31/12/2013, 15:06
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê