Zobacz wątek - Noclegi w Rumunii
NAS Analytics TAG

Noclegi w Rumunii

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Noclegi w Rumunii

Postprzez pierwszy_sekretarz » 11/4/2018, 13:43

Cześć. W sierpniu planujemy z plecakiem wyjazd do Rumunii. Przybliżony plan trasy wygląda tak:

Obrazek

Punkty obowiązkowe to Transalpina z Transfogarską. Przeloty nie za długie, unikamy autostrad, cykamy słitfocie, zwiedzamy.
Potrzebne będą tanie noclegi (namiot odpada):
- max 15 euro za osobę za noc,
- z prywatnym, zamykanym parkingiem, żeby motóra w mieście na ulicy pod imprezownią nie zostawiać.

Lokalizacje noclegów to:
- Timisoara
- Sebes lub okolice
- Novaci lub coś po drodze nr 67 na odcinku Bengesti – Ramnicu Valcea
- Bukareszt – najlepiej na przedmieściach koło stacji metra
- coś po drodze nr 39 na odcinku Konstanca – granica z Bułgarią; może Vama Veche
- okolice Tulczy
- Pitesti lub okolice
- Sibiu
- Turda lub okolice Cluj-Napoca.

Nocował ktoś z Was niedawno w którejś z tych lokalizacji i może coś polecić? Sprawdzone agroturystyki, kwatery prywatne, pokoje gościnne. Łóżka w pokoju 40-osobowym w hostelu też ujdą, byle by parking był.
Pozdrawiam.
pierwszy_sekretarz
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/3/2018, 12:26


Re: Noclegi w Rumunii

Postprzez niesiob » 16/4/2018, 13:26

cześć. Mogę pomóc odnośnie miejscowości Sebes. Byłem tam w czerwcu 2017. Niestety nie znam adresu. Odezwij się na niesiob@wp.pl to prześlę Ci screena z google maps z zaznaczona lokalizacją.
Pokój na 1 noc dla 1 osoby kosztował 20 Euro. Po krótkiej rozmowie z sympatyczną właścicielką stanęło na 15 Euro. Motocykl zamknięty na noc w garażu. Z tego co się zorientowałem, to kwota 20euro za 1 osobe za 1 noc to w tamtych rejonach standard.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa


Re: Noclegi w Rumunii

Postprzez arturosp » 20/4/2018, 08:50

Witaj, nie musisz się martwić o noclegi, gdzie dasz radę dojechać szukasz napis PENSJON i za 40 złotych od głowy spokojnie prześpisz. Byłem 2016 i 2017 i tak było , chyba że od wczoraj coś sie zmieniło. pozdrawiam i szerokości życzę.
arturosp
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18/5/2015, 07:24
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Noclegi w Rumunii

Postprzez pierwszy_sekretarz » 21/4/2018, 13:19

Coś tam się zawsze znajdzie i cenę potarguje, ale jednak lubię mieć zapisanych parę adresów i telefonów, jakby w razie co. Pozdro :)
pierwszy_sekretarz
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/3/2018, 12:26

Re: Noclegi w Rumunii

Postprzez sucharek » 14/1/2019, 20:03

cześć, kolego nie przejmuj się noclegami w rumunii. to jest kraj w którym z niczym nie ma problemu.
średnia cena za nocleg to około 15 eur.za osobę .ja spałem zarówno w hotelach jak i agroturystykach. wszędzie warunki podobne.czysto i z miłą obsługą. zdarzyło mi się że w przydrożnym motelu właściciel posprzątał piwnicę żebyśmy mogli schować motocykle . szczerze polecam ten kierunek wyjazdów !!!
do zobaczenia na szlaku LEWA !!!
sucharek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14/1/2019, 19:45



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr