Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ER-6N - rocznik i malowanie
NAS Analytics TAG

Kawasaki ER-6N - rocznik i malowanie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki ER-6N - rocznik i malowanie

Postprzez mrozilla » 7/4/2018, 15:41

Przeglądałem informacje o tym modelu oraz o kolorach jakie były w danym roczniku i znalazłem model z 2008 roku (prosiłem o potwierdzenie czy 2008 to rok pierwszej rejestracji czy produkcji i dostałem informację zwrotną, że produkcji) w kolorze pomarańczowym. W 2008 roku również na stronie kawasaki jest informacja, że były sprzedawane te modele w zielonym, niebieskim i czarnym kolorze. Dodatkowo zauważyłem, że przednie zawieszenie razem z mocowaniem kierownicy oraz tylne jest w kolorze bordowym ale cała rama jest w kolorze czarnym. Czy były fabrycznie takie zestawienia kolorystyczne? Nie udało mi się znaleźć zdjęć z dwu kolorową ramą innych egzemplarzy, te które widziałem mają ramę w tym samym kolorze co zawieszenie, a dodatkowo na stronie kawasaki model pomarańczowy z 2007 roku ma ramę w kolorze czarny.
Nie znam aż tak tego modelu dlatego może ktoś się orientuje czy tylko takie zestawienia kolorystyczne jak na stronie kawasaki były czy jednak zdarzały się dwukolorowe ramy lub chociaż przy danym kolorze dwa rodzaje ramy np. cała bordowa lub cała czarna przy pomarańczowym kolorze owiewek?
Wiem, że do 2008 roku silnik był w kolorze srebrnym więc to się zgadza, dopiero od 2009 był koloru czarnego.
Tutaj linki do strony kawasaki z modelami:
https://www.kawasaki.pl/pl/products/arc ... heRhgERTgk
https://www.kawasaki.pl/pl/products/arc ... 5QRhgERTgk

Tutaj zdjęcie konkretnego przypadku:
Obrazek
mrozilla
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28/9/2009, 09:05


Re: Kawasaki ER-6N - rocznik i malowanie

Postprzez Fugu » 9/4/2018, 07:24

Kolor ramy jest identyczny na wszystkich czesciach - tutaj jest roznica. Kolor pomaranczowy to rocznik 2007.

Prawdopodobnie tutaj rejestracja jest na numer ramy (czarna) a reszty dolozone z drugiego, pomaranczowego motocykla.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Re: Kawasaki ER-6N - rocznik i malowanie

Postprzez mrozilla » 12/4/2018, 21:21

Znaczy tak, rama jest czarna ale elementy zawieszenia, przód i tył jest bordowy, a to już nie zgadza się z kolorem plastików, dodatkowo te elementy z tego co się doczytałem na różnych stronach powinny mieć ten sam kolor co rama i praktycznie nie ma szans znaleźć zdjęcia z jakiegokolwiek rocznika z zawieszeniem w innym kolorze niż rama. Wygląda, że co najmniej dwa motocykle są zawarte w tym egzemplarzu.
mrozilla
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28/9/2009, 09:05

Re: Kawasaki ER-6N - rocznik i malowanie

Postprzez ChaoticBiker » 13/4/2018, 08:54

skladak-ulepa.
Albo kradziony, ktos dokupil rame z papierami i przelozyl pierdy.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê