Zobacz wÄ…tek - cruiser ,bobber do 30 tys.
NAS Analytics TAG

cruiser ,bobber do 30 tys.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

cruiser ,bobber do 30 tys.

Postprzez gera » 8/3/2018, 11:22

Dzień dobry,
Jakie masz doświadczenie - motorynka,Junak,ETZ 250,Jawa 350 pózniej długo nic nie licząc sporadycznych przejażdżek Arficą Twin :) ( nie moją )
Wiek, waga, wzrost - 45 lat, 90 kg, 180cm
Do jakich celów chcesz używać motocykla - jazda relaksacyjna :) spokojna
Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? ciężko odpowiedzieć
Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? do 30 ( ciuchy osobno )
Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? - przez pierwsze dwa lata zapewne tylko koszt przeglądów - jako że mam na uwadze nowy motocykl
Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - cruiser,bobber
Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? - Honda CMX Rebel 500 , HD 750 Street


W zasadzie waham się przy dwóch powyższych egzemplarzach ,chciałbym kupić nowe moto i w moim budżecie akurat te modele się mieszczą ( HD na styk )
Czy takiego Rebela warto kupić ?
gera
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/3/2018, 11:10


Re: cruiser ,bobber do 30 tys.

Postprzez Zimny72 » 8/3/2018, 16:39

Jeżeli HD to raczej Street Rod 750 - tutaj masz wyjaśnienie:
https://youtu.be/64FlteyT51g (otwórz link)
Z tego co widziałem na targach i w reklamach to obecnie w promocji za niecałe 32 kpln. Moim zdaniem warto jeżeli ci przypasuje po przysiadce.

Za to Honda ma kubek do kawy a nie bak. ;) Moim zdaniem w tym porównaniu HD jest bezkonkurencyjny.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: cruiser ,bobber do 30 tys.

Postprzez Croowab » 30/3/2018, 20:56

Szczerze to na Twoim miejscu rozejrzał bym się za czymś z większym silnikiem.
Cruiser tak czy inaczej jest ciezki i zwrotny jak titanik ale tu inne rzeczy sÄ… priorytetem.
W tej kwocie wziÄ…Å‚ bym pod uwagÄ™ :
Yamaha warior 1700 (minusem jest gaźnik, chodź dla wielu jest zaletą)
Suzuki boulevard..
Tak czy inaczej rozglądał bym się za czymś z silikiem powyżej 1L.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Re: cruiser ,bobber do 30 tys.

Postprzez Vasago » 3/4/2018, 11:05

Wiele nie wniosę, ale miałem w życiu jeden gaźnikowy samochód, a żona (wbrew moim ostrzeżeniom) kupiła gaźnikowy motocykl. Ja się wyleczyłem tym samochodem, a ona tym motocyklem. Kurde, nie wiem jakie to może mieć zalety w stosunku do wtrysku.Chyba, ze ktoś bardzo chce przeprowadzać zapomniane już przez ludzkość czynności serwisowe i operować dodatkową dźwignią ssania. Ewentualnie miał kiedyś Jawę i chce sobie przypomnieć czasy młodości ;)
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37

Re: cruiser ,bobber do 30 tys.

Postprzez gera » 9/4/2018, 08:58

Croowab napisał(a):Szczerze to na Twoim miejscu rozejrzał bym się za czymś z większym silnikiem.
Cruiser tak czy inaczej jest ciezki i zwrotny jak titanik ale tu inne rzeczy sÄ… priorytetem.
W tej kwocie wziÄ…Å‚ bym pod uwagÄ™ :
Yamaha warior 1700 (minusem jest gaźnik, chodź dla wielu jest zaletą)
Suzuki boulevard..
Tak czy inaczej rozglądał bym się za czymś z silikiem powyżej 1L.


Szukam nowego moto ,chcę jeżdzić przez kilka lat bezstresowo :) , waga samego moto też jest dla mnie ważna ( już nie ten sam kręgosłup żebym "dżwigał" 300 kg motocykl ) dlatego wpadły mi w oko powyższe modele ( rebel lub hd ) i do końca tego miesiąca muszę się zdecydować na któryś z nich .
gera
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/3/2018, 11:10

Re: cruiser ,bobber do 30 tys.

Postprzez czÅ‚owiek01 » 9/4/2018, 13:51

jest też vulcan s 228 kg
Avatar użytkownika
człowiek01
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19/9/2017, 12:06

Re: cruiser ,bobber do 30 tys.

Postprzez Croowab » 9/4/2018, 21:31

gera to nie Ty dźwigasz motocykl tylko on Ciebie.
Waga znika gdy jedziesz.. problemem jest przepychanie motocykla i czasem utrzymanie go w pieonie jak stoi. Jeżeli tylko nowe wchodzi w grę to faktycznie zostają małe pojemnosci w grze..
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê