Zobacz wątek - Rękawice do 200 zł
NAS Analytics TAG

Rękawice do 200 zł

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Rękawice do 200 zł

Postprzez CreativeYZF » 28/3/2018, 19:25

Witam to znowu ja, tym razem chce kupić rękawice spodobały mi się
http://allegro.pl/rekawiczki-rekawice-a ... 25422.html
Lub
http://allegro.pl/rekawice-meskie-moto- ... 20241.html

O alpie słyszałem opinie że, strasznie słabe są ale czy aż tak w końcu to porządna marka o tych drugich nic nie wiem może ktoś coś lub jakieś inne :D
CreativeYZF
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9/3/2018, 17:12


Re: Rękawice do 200 zł

Postprzez Glenroy » 28/3/2018, 20:58

CreativeYZF napisał(a):O alpie słyszałem opinie że, strasznie słabe są ale czy aż tak w końcu to porządna marka o tych drugich nic nie wiem może ktoś coś lub jakieś inne :D


Alpinestars jedzie głównie na marce i wiele produktów wcale takich dobrych nie mają, do tego dochodzi ogromne ryzyko, że poza oficjalną siecią dealerską kupisz chińską podróbę, bo to chyba najczęściej podrabiana marka :P. Shima? Shima to Polski produkt, szyty niedaleko mnie, w Puławach, jak kiedyś bywało różnie z jakością, tak obecnie jest bardzo spoko, mam ich 3 pary rękawic, buty, jeansy, czekam teraz na premierę nowego skórzanego kombinezonu i pewnie też go kupię bo jestem bardzo zadowolony z ich produktów :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Re: Rękawice do 200 zł

Postprzez Rura » 28/3/2018, 22:56

Ja tam też o nich tylko w superlatywach.
A ten produkt: http://shima.pl/pl/produkty/rs-1 spowodował, że teraz mogę sobie klepać jak gdyby nigdy nic ;).
Co do Alpina, to na kombiaku się nie przewiozłem, ale na butach już tak... I dlatego rękawic nie zaryzykowałem i kupiłem Shimę.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rękawice do 200 zł

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 29/3/2018, 07:51

Ja aktualnie mam takie:

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 1591235823

Po 4 tys km jestem z nich bardzo zadowolony. Jedyne co to trzeba uważać żeby rzepy się do siatki nie przyczepiały bo je mechacą. Poza tym nic sie nie rozłazi i są wygodne. Kupiłem leciutko ciasnawe, teraz są rozmiarowo idealne. W szlifie jeszcze (i oby tak zostało) nie testowane :)

Btw. Schima ma ciekawą ofertę. Muszę o tej marce pomyśleć bo niedługo planuję nowe buty i kurtkę :)
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19

Re: Rękawice do 200 zł

Postprzez Vasago » 29/3/2018, 08:39

Nie wiem jaką Shima ma obecnie kontrolę produkcji, ale żona ma starszy model rękawic i tam lewa jest tak szyta, że ma inne wymiary niż prawa :|
Ja jakiś czas temu mierzyłem dwie pary w sklepie i ten sam model w tym samym rozmiarze miał zbliżony problem. Tzn jedna para leżała inaczej niż druga. Na plus - były chociaż sparowane pod względem rozmiaru :lol: Jedna para uwierała wyraźnie bardziej niż druga.
Bez mierzenia konkretnej pary nic bym już od tego producenta nie wziął.
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37

Re: Rękawice do 200 zł

Postprzez CreativeYZF » 29/3/2018, 13:32

Git czyli Będzie Shima teraz tylko krótkie czy długie :D ?
CreativeYZF
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9/3/2018, 17:12

Re: Rękawice do 200 zł

Postprzez Rura » 29/3/2018, 22:11

Zależy do czego?
Choć ja tych RS1 używałem i na miasto... i w trasę... i na torze też... Wszędzie mi się sprawdzały....Zamiennie testowane na mieście z Modekami Airing, na trasie z Heldem bodajże Touring... Na torze z jakimiś badziewiami które firma w której pracowałem importowała od małych prawie żółtych, pakistańskich braci...'Teraz mam 3 pary badziewi, ponieważ Shimy nie przeżyły tego co z nimi robiono w trakcie crasha i muszę sobie odkupić zanim znów wsiądę na moto :).
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rękawice do 200 zł

Postprzez CreativeYZF » 30/3/2018, 18:50

Do wypadów po za miasto, mam yzf 125 więc szału nie ma z prędkością, jak jest z prędkością dużo wieje po nadgarstkach jak się ma krótkie ? :p
CreativeYZF
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9/3/2018, 17:12



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê