Zobacz wÄ…tek - Pierwsze moto yamaha yzf
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto yamaha yzf

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwsze moto yamaha yzf

Postprzez Harja » 8/3/2018, 15:39

Witam, sprawa wygląda następująco: planuję zakup motocykla jak w temacie yamaha yzf 125. Byłby to mój pierwszy motocykl. Na oku mam dwie oferty. Jeden z upatrzonych jest niezarejestrowanych w Polsce, cena nagle zmalała o 700 zł, po telefonie do właściciela prócz widocznych zarysowań (nic szczególnego prócz faktu, ze jest to edycja carbowana więc pewnie problem byłby z dostaniem nowych owiewek?) okazuje się, że ma wylany zegar o ile dobrze zrozumiałam. Pytanie jest następujące: czy w związku z nową ustawą o te euro4 byłby problem z rejestracją? I ile jak już wynosi koszt?
Harja
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/3/2018, 15:28


Re: Pierwsze moto yamaha yzf

Postprzez jasnoksieznik » 9/3/2018, 12:09

Chcesz kupic moto powypadkowe, z widocznymi uszkodzeniami i ufasz sprzedawcy, ze nie ma niewidocznych uszkodzen (np. pogietej ramy)? Odwazny jestes!

Jesli chodzi o wylany zegar - jak bedziesz jechal na przeglad, to powiedz gdzie i kiedy - chce zobaczyc, co powie diagnosta, jak mu podstawisz motocykl z zepsutym predkosciomierzem.

Sprawdz tez, czy moto jest w ogole rejestrowalne w PL.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Pierwsze moto yamaha yzf

Postprzez tecto » 9/3/2018, 13:09

Ja na twoim miejscu nie pakowałbym się w coś takiego. Sam piszesz, że sprzedawca coś kręci, zmienia nagle cenę. W dodatku ewidentnie coś tu pachnie grzebaniem w liczniku. Odpuść sobie.
Avatar użytkownika
tecto
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 26/4/2014, 11:38



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê