Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor enduro
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor enduro

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motor enduro

Postprzez paczaj660 » 22/2/2018, 09:26

22 lata
186 cm wzrostu
80kg wagi
Siema, chciałbym kupić swój pierwszy motor i dużo czytałem na temat pierwszego moto i zdecydowałem się na yamaha dt 125.
Nigdy na żadnym moto nie jeździłem.
Bede jeździł po lasach, polach i ścieżkach górskich.
Jak uważacie, dobry wybór? Jestem w domu raz na 2 tyg na 4 dni wiec jeździłbym sporadycznie.Znalazłem parę ofert na necie i mam zamiar się w weekend przejechać obejrzeć. Jest osobny dział do porównywania ofert sprzedaży ale na motory o pojemności powyżej 125 dlatego wstawię tutaj linka. Znalazłem coś takiego, prezentuje się fajnie
https://sprzedajemy.pl/yamaha-dt-125-re-krasnystaw-6bea9f-nr54768615 (otwórz link)
Czy cena dobra jak na ten rocznik? Mam do gościa 400km wiec nie chce jechać na marne
Czy polecacie celować w wyższe roczniki?
Dzięki za każdą odp
paczaj660
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/2/2018, 16:30


Re: Pierwszy motor enduro

Postprzez jasnoksieznik » 22/2/2018, 13:10

A masz do dyspozycji wlasne (ogrodzone): las, pola i sciezki gorskie?
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Pierwszy motor enduro

Postprzez paczaj660 » 22/2/2018, 13:50

A co to ma do rzeczy? Przyszedłem spytać tutaj o motor... A nie wysłuchiwać obrońców przyrody
Tak mam swój las, nie ogrodzony ale jest.
paczaj660
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/2/2018, 16:30

Re: Pierwszy motor enduro

Postprzez jasnoksieznik » 22/2/2018, 14:03

Ja jestem obronca twojego motocykla i portfela, a nie zwierzatek. Z reszta slyszalem juz teorie lesnikow, ze motocykl w lesie jest lepszy od roweru w lesie, bo go slychac z daleka i zwierze ma czas sobie spokojnie przedreptac gdzie indziej.

PS: Kilka pieter nizej jest dzial "offroad".
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Re: Pierwszy motor enduro

Postprzez Zimny72 » 22/2/2018, 15:15

Kolega próbuje ci delikatnie wyjaśnić, że za jazdę pojazdem bez uprawnień - nawet po lesie czy polach - grożą odpowiednie konsekwencje prawne i finansowe. Co więcej jeżeli na takich leśnych czy polnych drogach coś lub kogoś uszkodzisz, to w grę wchodzą nawet dożywotnie alimenty płacone z twojej kieszeni. No bo przecież bez uprawnień ani moto ani siebie nie ubezpieczysz. Teraz wybór należy do ciebie. No chyba, że jeździsz wyłącznie po swojej własnej działce i wtedy nie ma zagrożenia. ;)

Poza tym twój temat jest od czapy: dział kategorii A, motocykl na kat. B, ani słowa o posiadanym prawku, a praktycznie temat offroadowy.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Pierwszy motor enduro

Postprzez Rybak33 » 4/3/2018, 14:36

Panie kup Pan motocykl to będziesz mógł chociaż pojezdzić a tak po samym motorze to co Ci przyjdzie?

Co Twój post miał niby wnieść do tematu? Mam już na dzisiaj dosyć Twoich marnych wypocin... /Glenroy
PS. W kwestii motor-motocykl, obydwie formy są poprawne, motor jest określeniem potocznym, polecam czasami zajrzeć do słownika j. polskiego.
Rybak33
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17/2/2018, 18:22

Re: Pierwszy motor enduro

Postprzez Martynaxx » 27/8/2018, 09:28

Gdy tylko zaczęłam pracę na bardziej ugruntowanej pozycji zaczęłam myśleć nad samorozwojem. Uznałam, że w końcu przyszedł czas na spełnienie swoich marzeń. Wśród nich znajdował się własny jednoślad. Od dziecka marzyłam o pokonywaniu kilometrów za pomocą motorka. Zawsze kojarzyło mi się to z wielką przyjemnością oraz wolnościąwiesci.bydgoszcz.pl/2018/03/06/realizacja-swoich-marzen-i-kurs-w-krakowie/]http://wiesci.bydgoszcz.pl/2018/03/06/realizacja-swoich-marzen-i-kurs-w-krakowie/[/url]
Martynaxx
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27/8/2018, 09:25



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê