Zobacz wątek - tania kurtka tekstylna do ninja 250r

Reklama

NAS Analytics TAG

tania kurtka tekstylna do ninja 250r

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

tania kurtka tekstylna do ninja 250r

Postprzez xallahu » 13/2/2018, 20:17

Powoli rozglądam się za kurtką do max 700 zł (nie chcę skórzanej) na moto ninja 250r, do zwykłej, codziennej jazdy, głównie miasto (a być może w przyszłości, zależnie od pracy, dojazdy 2x45 km max, dziennie, zwykłymi drogami, 90 km/h, zero ekspresówek i autostrad).

Najczęściej trafiam na:
REBELHORN HIFLOW II - w necie każdy ma odmienne zdanie, jedni chwalą, inni narzekają, że we wszystkich kurtkach tej firmy szwy puszczają, a dawniej zamki się psuły, ale chyba zmienili na lepsze zamki.

HELD ZORRO - o tej kurtce nie znalazłem żadnych opinii, jeden filmik na YT zachwalający ją, tylko nie wiem czy ta kurtka jest w porządku na ninję 250r. Na tej ninji chyba siedzi się w miarę wyprostowanym? (a przynajmniej o ninji 300 tak słyszałem wg czyjejś recenzji na youtube). A jak wcześniej wspomniałem, jazda po mieście, spokojna. A czasem poza miasto, ale 90 km/h, bez autostrad itd (a nie zamierzam przekraczać prędkości). W takim przypadku taka kurtka się nada czy niezbyt?

Jakieś inne kurtki polecacie? Chciałbym wydać 400-600 zł, ale jestem skłonny zapłacić max 700 zł za kurtkę.

Ogólnie planuję mierzyć kurtkę przed zakupem więc szukam sklepów na terenie Bydgoszczy, Torunia.
Wygooglowałem taki sklep (niektóre promocje wydają się bardzo fajne)
https://online4-biker.com/pl/c/Kurtki-tekstylne/9

Coś z tego sklepu jest godne uwagi?

i przy okazji, by nie zaśmiecać forum. Czy kaski firmy MT są w porządku czy lepiej dopłacić kilka groszy i kupić HJC CS15 (400 zł)? Może ktoś z Was miał choćby tego HJC CS15 i wypowie się na jego temat?

I dziękuję za pomoc, rady.
xallahu
Świeżak

Powrót do Akcesoria motocyklowe