Zobacz wÄ…tek - Da sie poprawic rangi na forum?
NAS Analytics TAG

Da sie poprawic rangi na forum?

O wszystkim
_________

Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez ChaoticBiker » 8/1/2018, 12:43

Nie wiedzialem, gdzie napisac, taka luzna uwaga:
Zdaje sie, ze rangi nadawane sa tylko i wylacznie na podstawie ilosci postów - raczej niezbyt to skuteczny system, zwlaszcza w dzisiejszych czasach gdy wszelakie fora generalnie ledwo zipia, i w ten sposob mamy spamerów, którzy sa tu od roku i maja range "staly bywalec" a mamy uzytkowników takich jak ja, ponad 10 lat na forum i ranga "swiezak".
Nie to, ze mi to przeszkadza, ale nie chce byc kojarzony z pewna znana promocja z biedronki.

Moze warto by przemyslec system nadawania rangi uzytkownikom.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez Czester » 8/1/2018, 21:22

No cóż, w Twoim przypadku trudno nie przyznać Ci racji, ale takich jak Ty, to ze świecą tu szukać, co potwierdza jedynie, że jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę. Mamy tu specjalną rangę, zupełnie niezależną od ilości postów, która zwie się VIP. Oprócz całego preztiżu i zajebistości jaki za sobą niesie, daje ona dodatkowo dostęp do działu niedostępnego zwykłym śmiertelnikom, w celu wzajemnego adorowania się tamże, tudzież jechania po sobie jak po łysej kobyle. Dotychczas przyjęte było, iż zaszczytu owego dostąpić mogą jedynie osobniki bardzo znane i rozpoznawalne na forum, zaproponowane i poddane pod głosowanie we wspomnianym wyżej, zakonspirowanym dziale. Problem w tym, że obecnie, jak z resztą całe forum, dział ów świeci pustkami i tylko wiatr zapomnienia hula po pustych komnatach. Z dawnych czasów (tych z świetności forum) zupełnie Cię nie kojarzę, ale od pewnego czasu i owszem. Staż masz za to zacny, a i wiedzę nie małą, bo z tego co widzę głupot nie piszesz. Wiek masz chyba również słuszny, więc osobiście chętnie zaproponowałbym Twoją kandydaturę, tylko nie bardzo mam komu. Mam jeszcze w zanadrzu opcję awaryjną, a mianowicie stworzenie zupełnie nowej, spersonalizowanej rangi specjalnie dla Ciebie :wink:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez Zimny72 » 8/1/2018, 21:46

Czy jak kiedyś dostawałem od Ścigacza firmowe kalendarze z dedykacją dla osoby ważnej dla portalu, to kwalifikuje się na VIP-a? ;) Szczerze powiedziawszy, przy ostatniej aktywności forum ciężko będzie dobić do 2000 merytorycznych postów. :D

Zresztą Czester chyba zostałeś jednoosobowo zarządem tego forum. ;) Tak przy temacie - czy coś drgnęło w rozmowach z redakcją Ścigacza dotyczących działania forum?
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez Czester » 9/1/2018, 06:58

Najprościej rzecz ujmując - drgnęło jak u dziadka w spodniach.
Dziadek woła:
- Babciu, babciu, chodź no szybko!
Babcia kuśtykając:
- Co tam dziadku?
Na to dziadek patrzÄ…c w spodnie:
- Już nic...

Odnośnie VIP-a, pisałem wyżej, że jego przyznawanie jest niezależne od ilości postów. Można mieć ich choćby 10 i być VIP-em, a można mieć i milion i nigdy go nie dostać.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez ChaoticBiker » 9/1/2018, 11:06

Wow, dziekuje za mile slowa i docenienie.
A tak pozatym no to takie to juz realia dzisiejszych internetów, gdzie fora nie zyja juz tak intensywnie jak kiedys.
No i tak jak pisze Zimny72, moze gdybym byl bardziej aktywny 10 lat temu to i bez problemu "dostukalbym" 1000 albo i wiecej postów. Tylko nie bardzo chcialo mi sie wówczas dorzucac, gdy tematy mialy jeszcze calkiem sporo odpowiedzi (tak tych bardziej jak i mniej sensownych) a i tez wiecej czasu spedzalem raczej na wyjazdach wszelakich. A od paru lat prace mam taka, ze siedze sporo przed kompem, to i sie uaktywnilem bardziej na forach.
I tak na 1000 postów potrzeba by pewnie paru lat, chyba ze bede tak jak co poniektorzy nowo dolaczajacy, odgrzebac kazdy temat z ostatnich 5 lat i dorzucic jakies zdanie.
No nic no, widac pozostaje mi byc tu jako "permanentny swiezak" (oh lol). Tak jak mnie sie ktos pyta o wiek, zawsze mowie, ze mam 17 lat, wszystko co ponad to lata doswiadczenia w byciu 17-to latkiem ;)
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh

Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez Czester » 9/1/2018, 23:42

Teraz może być?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez ChaoticBiker » 10/1/2018, 09:16

no to ze swiezaka Kalafiora zrobili ze mnie starego dziada :lol:
Nie narzekam, moze byc, dzieki!
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh

Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez Zimny72 » 10/1/2018, 23:56

Czester, to ja podobnie Å‚adnie poproszÄ™ o... "Zimnego drania". ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez Czester » 11/1/2018, 02:09

A co mi tam. Masz :D
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Da sie poprawic rangi na forum?

Postprzez Zimny72 » 11/1/2018, 11:25

Dzięki Czester - od razu czuję się lepiej i mam więcej sił do udzielania się na forum. :D
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê