Zobacz wątek - Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!
NAS Analytics TAG

Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez Katje » 10/6/2015, 09:34

WisniaWRC napisał(a):A następnie wpiszcie w google "feet after motorcycle crash", przyjrzyjcie się pierwszej grafice i sami oceńcie, czy obuwie za 400 zł, to aż tak duży wydatek. ;))

Jezus maria. Przyglądać się? Rzut okiem na miniaturkę kilku pierwszych grafik wystarczy.
Avatar użytkownika
Katje
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8/7/2014, 13:21
Lokalizacja: Warszawa


Konieczność

Postprzez Baraqda » 27/9/2016, 09:44

Ciuchy to podstawa. Ja jadąc uliczką osiedlową (bardzo wolno) dostałem dzwona z lewej strony. Kurtka moto ok, rękawiczki ok, nakolanniki nawet na dżinsach miałem - kolana ok, ale w kowbojkach jechałem i huk - obcas drewniany wbił mi się w piętę i zgruchotał mi kości. Po operacji i długiej rehabilitacji już przeszło 7 lat a mnie nadal noga boli czasami...

Cześć z tych ludzi niestety na własne życzenie się rozwala. Stawać na koło w krótkim rękawku??? Trzeba być nieźle ...

Przyznam - czasem jadę bez kurtki w upał, ale "nisko i powoli". Z resztą po takiej jeździe zawsze mnie przewieje czy stawy bolą. To już nawet nie kwestia bezpieczeństwa ale reumatyzm puka. Jeden dzień bez rękawiczek i już mnie ręce strzykają, nie mówiąc o ochraniaczach na kolana gdy zwykłych spodniach jadę. Starość nie radość, a młodym powiem, że jak będziecie bez ciuchów jeździć to z czasem i Was dopadnie reumatyzm. Tyle, że będzie już za późno...
Yamaha Dragstar XVS650 Custom
Avatar użytkownika
Baraqda
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26/9/2016, 12:39
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez jurnydrwal » 21/11/2016, 23:23

Witam,
potrzebuje pomocy w wyborze rekawic, nie mam okreslonej sumy ktora chce wydac. Bede jezdzil glownie po miescie na FZ6.
jurnydrwal
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/11/2016, 23:20

Re: Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Postprzez kobietanamoto » 13/7/2017, 10:44

Wcześniej, jak byłem dzieciakiem to jeździłem bez rękawic. Z drugiej jednak jeździłem zazwyczaj tylko z domu do dziewczyny albo szkoły. To nie były duże trasy. Teraz jednak, kiedy już na poważniej podchodzę do motoryzacji, mam już porządne rękawice.
Zdecydowałam się na zakup z tej strony : fakaj bobla, bo w sumie były w przystępnej cenie. Poza tym mają genialny design. :D

Wywalony link z kryptoreklamÄ…. //Glenroy
kobietanamoto
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/7/2017, 10:39

Re: Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Postprzez Kaai » 14/7/2017, 13:14

kobietanamoto napisał(a):Wcześniej, jak byłem dzieciakiem to jeździłem bez rękawic. Z drugiej jednak jeździłem zazwyczaj tylko z domu do dziewczyny albo szkoły. To nie były duże trasy. Teraz jednak, kiedy już na poważniej podchodzę do motoryzacji, mam już porządne rękawice.
Zdecydowałam się na zakup z tej strony : fakaj bobla, bo w sumie były w przystępnej cenie. Poza tym mają genialny design. :D


co to za biedna reklama jakichs gownianych reklamowek na rece
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Re: Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Postprzez ÅšwiÄ™tyÅšcigniÄ™ty » 20/12/2017, 01:12

Niestety trzeba za wczasu myśleć, żeby potem nie żałować. :D

Co ten post wnosi nowego do tematu? Jako nowy użytkownik dostałeś na razie upomnienie za reklamy, teraz upominam za bezsensowne spamowanie tematów i koniec taryfy ulgowej, od teraz nagradzam od razu warnem. //Glenroy
ŚwiętyŚcignięty
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20/12/2017, 01:03

Re: Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Postprzez nadia1101985 » 26/2/2019, 11:29

Ja jako młoda dziewczyna mając chłopaka z motocyklem nie zwracałam uwagi na stosowny ubiór. Uważałam że wystarczy mi kask.... niestety niby nieduża kolizja skończyła się potłuczeniami całego ciała i ręką w gipsie... gdybym miała nawet średniej jakości kombinezon i rękawiczki to nic by mi się może nie stało.
nadia1101985
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/2/2019, 11:23

Re: Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Postprzez Arati » 28/9/2020, 14:32

Bo idzie zima?:D
Arati
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/9/2020, 13:21

Re: Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Postprzez Mucii » 13/11/2021, 13:24

siemka
Mucii
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/11/2021, 13:23

Re: Dlaczego warto pamiętać o rekawicach i kurtce !!

Postprzez Transportowy » 16/11/2021, 11:57

Dzięki za ten post... Rzeczywiście daje do myślenia...
Transportowy
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16/11/2021, 11:19

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê