Zobacz wÄ…tek - Drugi Motocykl (czy wyprodukowali odpowiedni dla mnie?)
NAS Analytics TAG

Drugi Motocykl (czy wyprodukowali odpowiedni dla mnie?)

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Drugi Motocykl (czy wyprodukowali odpowiedni dla mnie?)

Postprzez Kocikus » 19/12/2017, 22:28

Witam serdecznie.

Jako ,że trafił się kupiec na moje poprzednie moto i troszkę pieniążków było w śwince skarbonce postanowiłem kupić sobie nową maszynę na sezon 2018.

Jeździłem wcześniej 3 sezony na poczciwej SV 650 w wersji naked.

Chciałbym teraz kupić coś w silniku rzędowym co ma +/- 120 koni rozglądam sie za 600ccm
No i teraz pytanie do was moi mili.
Motocykla będę używał przeważnie do jazdy po mieście jednak czasem zdarzy sie wypad jakiś dalszy +/- 200km w jedną stronę (na SV była to katorga przez wiatr)

Najpierw myślałem o hondzie f4i sport jednak naczytałem sie opinii o łagodności tego motocykla i liniowym oddawaniu mocy oraz o tym ,że jest po prostu nudna...
Następnie zacząłem rozglądać się za CBR 600rr. Bardzo podoba mi sie jej linia (ten wydech pod zadupkiem) podobno pozycja jest już bardziej sportowa jednak ciągle podobno brakuje jej tego BUM po odkręceniu oraz pierwsze modele były pozbawione zawieszenia up side down..

Następnie zacząłem rozglądać sie za kawasaki 636 pięknie wygląda (szczególnie po 2005r) jednak podobno sa problemy z częściami/ramami oraz z lagami w tych modelach nie wiem czy to prawda tak wyczytałem.

Do Yamahy nie podchodzę bo przeraża mnie remont skrzyni a mam kilku znajomych co mają Yamahy i każdy jest po takim zabiegu :)


Do wydania mam około 15 tyś zł. Pomóżcie mi bo mam taki mętlik w głowie ,że nie mam pojęcia co wybrać... A może ja po prostu zbyt dużo oczekuje i jeszcze nie wyprodukowali motocykla który byłby odpowiedni dla mnie? Może podchodzę zbyt cebularsko do tematu ,że za taki mały hajs chce mieć niewiadomo co?. Czekam na wasze opinie i komentarze. Pozdrawiam :)
Kocikus
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/12/2017, 21:38


Re: Drugi Motocykl (czy wyprodukowali odpowiedni dla mnie?)

Postprzez Zimny72 » 20/12/2017, 13:04

Ja bym poszukał w kierunku Kawasaki Z750.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê