Zobacz wątek - Chińczyki - diabolini, alfarad itp itd.
NAS Analytics TAG

Chińczyki - diabolini, alfarad itp itd.

Enduro, Cross
_________

Chińczyki - diabolini, alfarad itp itd.

Postprzez immat1234 » 21/10/2017, 19:29

Witam. Szykuje się do zakupu diabolini lub alfaradu 250 cm.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś o tych motocyklach?

Nie jestem szalonym 16 latkiem; ponterenie jeździłem do tej pory wr 125.

Nie jestem świeżakiem, na motocyklach jeżdżę od 12lat. W chwili obecnej cbr600. Ale szukam czegoś do lasu.

Posty typu „kup starom hondem, silnik nie do zajrznjencia” - dziękuje.

Wole kupic nowego chinola, oczywiście dużo słabszego. Ale wole wydać 7 tys na, nowego chińczyka niz, jak miałbym kupić np honde cr250 gdzie sam remont po 16 latku który zajechał sprzęgło i wał bokiem mu wyszedł trzeba wydać 4-5 tys.

Także z góry dziękuje za hejty. Oczekuje tutaj jedynie porady KTÓREGO chinola kupić. Ewentualnie jak ktoś ma jakieś mądre argumenty zapraszam do dyskusji i odciągnięcia mnie od tego tematu.

Dodam iż przez 2 lata byłem posiadaczem crf450. Która znacznie uszczupliła mój budżet. Nie chodzi mi o jazdę taka jak na crf, gdzie mocy było aż nadto, chodzi mi o wypad rekreacyjny do lasu, wyluzowania sie, zrelaksowania.

Pozdrawiam.
immat1234
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/4/2014, 11:48


Re: Chińczyki - diabolini, alfarad itp itd.

Postprzez henio12323 » 22/10/2017, 07:50

to pytaj na forum dla dzieciaków oni sa tam bardziej zorientowani, jak siedze na na tym forum w tej grupie juz kilka lat to nikt jeszcze sie nie chwalił ze jest szczesliwym posiadaczem chinczyka tego typu.

także obiektywnej opinii nie uzyskasz.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na gr