Zobacz wÄ…tek - Mandat karny
NAS Analytics TAG

Mandat karny

Przepisy, prawo
_________

Mandat karny

Postprzez terragady » 10/10/2017, 09:20

Witam,

placicie mandaty? Ja dostalem 300 i teraz po jakichs dwoch miesiacach przyszlo mi pismo od Naczelnika US w Opolu zebym zaplacil, nie ma nic o tym co sie stanie jak nie zaplace. Placicie czy sobie moga pogwizdac? Nie mam dochodow w Polsce zadnych ani zwrotow podatkow wiec nie maja tez z czego sciagnac. W ogole mandat dostalem tym gownianym ultralyte ktore jak wiadomo nie dziala za dobrze ale teraz juz chyba za pozno na takie manewry, trzeba bylo nie brac w ogole.
terragady
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/10/2017, 09:08


Re: Mandat karny

Postprzez ChaoticBiker » 10/10/2017, 09:49

Nie plac, za 2 lata bedziesz mial do zaplaty jakies 600 pln ;)
Postepowanie egzekucyjne zostalo juz wszczete, spodziewaj sie telefonu lub wizyty komornika.
Masz konto bankowe w Polsce? To sciagna bez pytania :P

Takze nie boj zaby, i tak sciagna ta kase z Ciebie.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Mandat karny

Postprzez Wertyder » 10/10/2017, 11:44

Ze skarbówką chcesz walczyć - gratuluje pomysłu na skomplikowanie sobie życia :lol: ....
Wertyder
Świeżak
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28/6/2015, 09:22
Lokalizacja: Podhale

Re: Mandat karny

Postprzez setup » 13/10/2017, 20:56

ChaoticBiker napisał(a):Nie plac, za 2 lata bedziesz mial do zaplaty jakies 600 pln ;)
Postepowanie egzekucyjne zostalo juz wszczete, spodziewaj sie telefonu lub wizyty komornika.
Masz konto bankowe w Polsce? To sciagna bez pytania :P

Takze nie boj zaby, i tak sciagna ta kase z Ciebie.


600 pln? Wątpię. Zwykle trafia sprawa do poborcy skarbowego, więc do 300 pln doliczy od 5 do 8 % kwoty w zależności jak sobie to będzie musiał ściągnąć. Muszę się przyznać że zdarzyło mi się pary razy nie zapłacić mandatu w terminie i nigdy nie płaciłem podwójnej kwoty.
Co innego jeśli mamy jakieś inne długi z innych tytułów. No i oczywiście może też być opłata z banku za blokadę środków .
Avatar użytkownika
setup
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30/10/2012, 10:08
Lokalizacja: Ruda śląska



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê