Zobacz wÄ…tek - Drugie Moto dla wysokiego 600/750
NAS Analytics TAG

Drugie Moto dla wysokiego 600/750

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Drugie Moto dla wysokiego 600/750

Postprzez Pixar » 30/8/2017, 11:18

Witam, temat maglowany już nie raz na forum jednak wydaje mi sie, że każda sytuacja i pytanie jest indywidualne wiec chciałem uzyskać opinie stricte pod siebie.

193 cm wzrostu przy wadze 90 kg lat 27

Doświadczenie: Nie wielkie, za gówniarza komarki, vski motorynki, mz. Wczeniejszy sezon Hornet 600 z 99' i jak na jeden sezon sporo przejechane ( praktycznie co dzień po 100 - 150 km + weekendowo troszku dłuższe wypady dodatkowo często ćwiczenia na placu "manewry przy niskich prędkościach " minimalne podstawy "stuntu" minimalne^^ + jedna wizyta na torze.



Generalnie moja sytuacja wygląda tak, że żona powoli zaczyna myśleć o dzieciach... Modle się żeby nastało to po natępnym sezonie ponieważ od zawsze marzył mi sie sport, choć na jeden sezon. Przy dziecku w drodze nie wyobrażam sobie jednak takim jeździć (wiem wiem.. wszystko zależy od tego ile ma sie oleju w głowie ale jednak, przy dziecku choć z pasji rezygnować nie chcę to bardziej widze sie na spokojnym turystyku).

I tu moje pytanie skierowane do was... Uważacie, że jednak mimo syreniego śpiewu maszyn typu:

GSX-r 750 k7 na którego choruje strasznie badź Kawasaki ZX-6R bo szczerze mówiąc w tym segmencie tylko te dwa modele podbiły moje serce. Powinienem sie wstrzymać i na nast sezon kupić maszyne typu

Z750 badź F4i-s ??

domyślam sie odpowiedzi jednak strasznie zależało by mi na recenzji wszystkich w/w modeli względem moich gabarytów i umiejętności ... Motocykl muszę zmienić bo choć hornet naprawde przyjemnie mi służył to jest nieprecyzyjny i nie daje mi już takiej frajdy zwłaszcza na winklach czy torze... Głównie preferuje jazde pozamiastową jednak w mieście też dużo czasu spędzam ( nie jest to jednak żaden wyznacznik bo tak jak pisałem... jeśli typowy sport to raczej na jeden sezon )

Dodam jeszcze na koniec, że raczej nie postrzegam siebie jako osoby narwanej "muszę odkręcać na każdej prostej czy musze zobaczyć 299 na budziku" jednak jeśli jest w miare bezpieczna możliwość to lubie odkręcic... cenowo do 20 tysi resztę sprzetu posiadam... pozdrawiam
Pixar
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/8/2017, 10:05


Re: Drugie Moto dla wysokiego 600/750

Postprzez ChaoticBiker » 1/9/2017, 10:14

jesli chorujesz na gsxr750 i ma to byc na jeden sezon to bierz, potem sprzedasz i przesiadziesz sie na turystyka.

Generalnie jestes wysoki i po wadze wnosze, ze dobrze zbudowany a nie zaden szczypior, wiec jesli o ergonomie chodzi to na zadnym sporcie nie bedzie Ci wygodnie ;)

Idz teraz za sercem, rozumu sie posluchasz nastepnym razem
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Drugie Moto dla wysokiego 600/750

Postprzez Zimny72 » 1/9/2017, 13:17

Przy takich parametrach zainteresowałbym się Yamahą XJR 1300. Nie wygląda na sporta - więc żona nie będzie się denerwować - ale też dzik, a mnie przy 190cm było bardzo wygodnie.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości




na górê