Zobacz wątek - Problem z zapłonem w Suzuki GZ 250 (2003)
NAS Analytics TAG

Problem z zapłonem w Suzuki GZ 250 (2003)

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z zapłonem w Suzuki GZ 250 (2003)

Postprzez klasykkk » 13/8/2017, 22:39

Cześć,

mam już od ponad roku powracający problem z moim GZ 250 - humory z odpalaniem. Czasami pali na dotyk. Czasami odpala po dziesięciu 2-3 sekundowych próbach. Bardzo często gdy nie mogę go odpalić, wyciągam i odwracam kluczyk - i od razu pali. Właśnie był w serwisie, wyciągnęli z niego stary, niedziałający alarm, który wyładowywał akumulator, ale problem z odpalaniem cały czas jest - żaden warsztat nie jest w stanie mi z tym nic zrobić. Było sprawdzanie świec, obwodów. Kręci, ale dopiero za którymś zakręceniem, za którymś wyjmowaniem i odwracaniem kluczyka - odpala.

Pomocy!

Pozdrawiam,
Maciek
klasykkk
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2/5/2013, 10:36


Re: Problem z zapłonem w Suzuki GZ 250 (2003)

Postprzez henio12323 » 14/8/2017, 07:47

to moze sa problemy ze stacyjką ze nie łączy za kazdym razem. ciezko takie cos diagnozowac. jak jakikolwiek ( lepszy czy gorszy ) serwis nie mógł sobie z tym łatwo poradzic to tym bardziej bedzie ciezko to zweryfikowac przez forum. mozna iść albo w bezmyslną podmianke - czyli jak moze byc to stacyjka to wymien na inną - jak pomoże to super, jak nie to szukać dalej i cos wymieniać.... można tez poszukać lepszego serwisu który ma czas na szukanie przyczyny takiego stanu rzeczy i tez w koncu ktos problem moze rozwiąże.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê