Zobacz wątek - Pierwszy chopper/cruiser do 14 tyś. zł
NAS Analytics TAG

Pierwszy chopper/cruiser do 14 tyś. zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy chopper/cruiser do 14 tyś. zł

Postprzez Domynus » 8/8/2017, 17:07

Witam, w tym roku mam zamiar zrobić prawko A, oraz kupić swój pierwszy w życiu motor.

Jestem dość wysokim gościem 190 cm. wzrostu oraz 84 kg. wagi, mam 27 lat.

Chciałbym wydać na sam motor max 14 tyś zł + dodatkowe 2-3 tyś na strój oraz kask.

Moje pytanie do was jaki chopper/cruiser? co by było dla mnie najlepsze?

Dodam tylko że w swoim życiu jeździłem tylko na motorynce i skuterze parę ładnych lat temu, chciałem kupić coś o pojemności 650 cm3. ale po opiniach kolegów, (doświadczonych motocyklistów) proponowali mi coś o pojemności większej gdyż ten szybko mi się znudzi i później ciężko będzie mi go sprzedać gdy będę chciał kupić coś mocniejszego. Chciałbym jeździć w długie jak i krótkie trasy czy to do pracy czy na jakiś daleki wypad na wakacje za granice, plus, fajnie by było gdyby mógł bez problemu udźwignąć 2 osoby. Proszę was bardziej doświadczonych o konkretne propozycje.

Chętnie bym kupił coś tańszego jeśli będzie taka możliwość.

Pozdrawiam.
Domynus
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/8/2017, 17:06


Re: Pierwszy chopper/cruiser do 14 tyś. zł

Postprzez Zimny72 » 8/8/2017, 23:21

Suzuki Intruder M800. Mam 190cm wzrostu i ten sprzęt najbardziej mi przypasował. Poza tym nada się na pierwszy motocykl.
https://www.scigacz.pl/Suzuki,Intruder,M800,Intruz,dla,Kowalskiej,13541.html (otwórz link)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê