Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor 125cc
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor 125cc

Enduro, Cross
_________

Pierwszy motor 125cc

Postprzez Ojciec_Ziemniak » 7/8/2017, 19:36

Witam więc na wstępie mam 15 lat w najbliższym czasie robie prawko na 125cc i chce mieć motor zarówno na asfalt żeby dojechać gdzieś jak i na szose/las/łąke na motorach znam się bardzo słabo a i mój budżet nie jest ogromny maksymalnie 5 tyś . Głównym moim pytaniem jest motor enduro/cross do tych celów ewentualne porady , a i radami na temat kasku czy butów nie pogardze :) P.S myślałem nad Aprilią rx 125 lub Yamahą dt 125
Ojciec_Ziemniak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/8/2017, 19:22


Re: Pierwszy motor 125cc

Postprzez henio12323 » 8/8/2017, 20:09

crossy nie maja homologacji wiec ich na pewno nie szukasz
to co powiedziałes to idealne sprzety, w sumie to innych praktycznie nie ma. chyba że jakis 4T ale to są słabe sprzety do zabaw. także kazda 125 w 2T w soft enduro bedzie idealna - kwestia stanu itp...

co do ciuchów - ciezko doradzac, mozna dać za kask 2500 zł a mozna tyle za dwa komplety ciuchów kompletnych... i też trudno jest dać rade co kupic - bo niestety zwykle im droższe rzeczy tym bezpieczniejsze..... a bezpieczenstwo to podstawa. wiec cięzko mi polecac np ochraniacze kolan za 50 zł bedac po kontuzji kolana która mnie kosztowała prawie 2 sezony bez motocykla i o kosztach nie wspominając ;D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê