Zobacz wÄ…tek - Wypadek
NAS Analytics TAG

Wypadek

O wszystkim
_________

Wypadek

Postprzez Viciu148 » 27/7/2017, 19:23

Cześć wam. Mam 18 lat i jestem w trakcie robienia prawa jazdy A2. Miałem ostatnio nieprzyjemną sytuacje na placu podczas jazdy na szybkim slalomie a konkretniej zaliczyłem glebę :D :D :D . Poobdzieralem się troszkę ale sumie to mi i motocyklowi nic się nie stało. Chciałem się was tylko zapytać czy któryś z was również przewrócił się na placu(lub może nawet na ulicy). Jakoś tak mi głupio i trochę się tego wstydzę. :lol:

Z góry dzięki za odp.
Viciu148
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/7/2017, 19:10


Re: Wypadek

Postprzez Zimny72 » 28/7/2017, 05:53

Chłopie... motocykliści dzielą się na tych co już zaliczyli glebę i tych co dopiero zaliczą glebę. ;) Każdemu ma prawo się zdarzyć, a już szczególnie podczas nauki gdzie masz dodatkowo bezpieczne warunki: małe prędkości, brak ruchu ulicznego i ogmolowany sprzęt. Zresztą gleby i parkingówy zdarzają się nawet najbardziej doświadczonym motocyklistom. A szczególnie tym, których ponosi prędkość i brawura. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: Wypadek

Postprzez andy7 » 5/9/2017, 21:13

Ale gdzie lezy Problem ?

Pytanie tylko czy sluchales sie szkolacego i czy nie trenoiwales sprzecznie z jego zaleceniami, w przeciwnym razie mag byc problemy.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê