Zobacz wÄ…tek - Problrm z GSXR
NAS Analytics TAG

Problrm z GSXR

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problrm z GSXR

Postprzez Mateq3 » 17/7/2017, 21:10

Witam.
Mam problem z moim Suzuki GSXR750 k6. Otóż podczas jazdy na niskich obrotach, tak do około 4tyś co jakiś czas obroty spadają do 0 na około 2 sekundy ale motocykl nie gaśnie, zaczyna wtedy świecić kontrolka od immobilizera i na liczniku wyświetla check. Zaczęło sie to dziać po ostatniej jeździe w deszczu. Co to może być?
Mateq3
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/7/2017, 21:05


Re: Problrm z GSXR

Postprzez Oastra » 19/7/2017, 04:15

Miałem identycznie ale w samochodzie. U mnie była to luźna klema od akumulatora, u Ciebie też coś może nie łączyć.
Oastra
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 28/2/2015, 19:55


Re: Problrm z GSXR

Postprzez Glenroy » 20/7/2017, 17:05

Postaw go na porządnym słońcu na jakiś czas i sprawdź, może jakieś złącze "zaciągnęło" trochę wilgoci, posprawdzaj klemy, sprawdź jak wygląda ładowanie na niskich obrotach, tylko rób pomiar przez jakąś sensowną chwilę czasu, nie wiem, minutę, dwie, podłącz miernik i obserwuj co się dzieje, możesz go lekko przegazować i znowu pozwolić na pracę na niskich obrotach, może regulator napięcia szlag zaczyna trafiać, tak samo jak i sam akumulator może przestać domagać. Ale najbardziej prawdopodobna jest moim zdaniem pierwsza opcja i gdzieś po prostu zamokło jakieś złącze.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê