Zobacz wÄ…tek - Pierwszy cross
NAS Analytics TAG

Pierwszy cross

Enduro, Cross
_________

Pierwszy cross

Postprzez Tomek16zxcvb » 15/6/2017, 20:44

Siemka piszę do was z prośbą o podanie mi propozycji co i jak na pierwsze moto. Mam 16 lat wzrost 175cm waga 85kg jeździłem na kx250 ale po pierwsze nie stać mnie na takie cudeńko a po drugie po prostu tak z cztery razy za mocne hehe dobra przejdźmy do rzeczy interesuje mnie pojemnosc 125-250 może być full cross albo jak coś sensownego to i enduro chciałbym 2t ale jak dobry to i 4t też może być będę jeździł głównie polne drogi las ale czasem też sie zdarzy jakiś wyjazd na tor glownie piach i teraz najwazniejsze mój budżet wynosi 4500tyś nie chcę przeznaczac na pierwsze moto niewiadomo jakiej kwoty. Oczywiście te 4500 przeznaczam tylko na motocykl na zbroje buty rekawice itp mam osobno odlozone pieniądze.
Tomek16zxcvb
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15/6/2017, 18:24


Re: Pierwszy cross

Postprzez henio12323 » 15/6/2017, 21:40

45000 tysiecy złotych to mozesz kupic dowolny motocykl, za 4500 złotych, to juz sie robi krucho, nie ma fajnych motocykli tak na prawde w tej kasie, chodzi o to ze wyczynówki własnie crossówki nie nadaja sie do lasów, ponadto w tej cenie to beda zwykle padliny które w utrzymaniu kosztuja majątek - albo nie jeżdzą jak sie zaczyna oszczędzac :D
najlepsza opcja to zakup enduro, 250tka w 2T bedzie za mocna na początek, 125 w 2T bedzie git, tylko tez raczej jedyna opcja to soft enduro - bo z kolei bardziej wyczynowe sprzety sa drogie, a w tej kasie to sie kupuje trupka w którego szkoda inwestować. 4takty jakies sa dostepne ale zwykle to ciezkie maszyny na torze nie poszalejesz.
wiec polecam klasyke gatunku - yamaha dt 125, moto tanie w zakupie i eksploatacji, na początek spoko mozna sie pobawic na torze i w lesie - chociaz w grząskim piasku cudów nie bedzie ;D - ale z drugiej strony nauczy to moze jechania wszystkiego na prędkosci - wtedy sie tak nie kopie :D mozna myslec nad innymi sprzetami honda CRM 125 ( jc kumpel sprzedaje wiec jakby cie interesowana to info na PW ) kawasaki kmx, może husqvarna WRE 125 - chociaz sam nie wiem do konca czy polecac ten sprzet, ktm lc2,.... jeszcze sie kilka znajdzie :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Pierwszy cross

Postprzez Tomek16zxcvb » 17/6/2017, 15:00

Wielkie dzięki za odpowiedź :) właśnie myślałem nad czymś takim. Dzieki za info jak zdecyduje sie na tą honde to będę pisac pv jeszcze się zobaczy bo ojciec za niedlugo jedzie na szwajcarie może tam coś ciekawego za niewielkie pieniądze dorwie :D
Tomek16zxcvb
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15/6/2017, 18:24



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê