Zobacz wÄ…tek - Yamaha YBR 250 na pierwszy Motocykl?
NAS Analytics TAG

Yamaha YBR 250 na pierwszy Motocykl?

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Yamaha YBR 250 na pierwszy Motocykl?

Postprzez driz1911 » 30/5/2017, 08:19

Witam, jestem świeżo po zdaniu Kat A, Wcześniej jeździłem tylko na motorowerze więc nie chcę kupować od razu dużo mocniejszego motocykla, myślałem nad w/w Yamahą, przekonała mnie fajnym wyglądem i niskim spalaniem, gdyż moto potrzebuje też na dojazdy do pracy. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym motocyklem? Boje się , że za jakiś czas będzie mi w nim brakowało mocy. Podoba mi się też Kawasaki ER5, ale tu już dużo większe spalanie.
driz1911
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/5/2017, 08:07


Re: Yamaha YBR 250 na pierwszy Motocykl?

Postprzez ChaoticBiker » 31/5/2017, 15:55

Kawasaki er5 i duze spalanie :shock:

powiem tak:
niedawno jechalismy Honda CB250 superdream (mlody szczuply chlopak z kat A2) i Honda CB1100 (ja stary pryk + partnerka i sakwy).
Jadac tym samym tempem na tym samym dystansie (bo przeciez jechalismy razem) to 250tka spalila ciutke wiecej od mojego 1100.

Spalanie zalezy w wiekszej mierze od kierowcy i jego stylu jazdy, oraz od stanu technicznego motocykla, a nie od pojemnosci.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê