Zobacz wÄ…tek - SPRZEDAM Simson S83 ORG
NAS Analytics TAG

SPRZEDAM Simson S83 ORG

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

SPRZEDAM Simson S83 ORG

Postprzez Haruna » 26/5/2017, 16:40

Model : Simson S83
Rok : 1997
Stan : Jak na zdjęciach
Przebieg : 128.459
Cena : 1000zł
Na sprzedajemy.pl znajduje się 1 egzemplarz jeśli ktoś chciałby motor w całości zobaczyć.
Witam.
Sprzedam Simsona S83 rocznik 1997 wersja Enduro. Motorek sprowadziłem z Niemiec wraz z quadem, stał bidulka, myślę zrobię kozaka. Motor rozebrałem na części, miałem zamiar malować, ponieważ był w 3 kolorach - biały, czarny, żółty. Zacząłem od sprawdzenia ramy, rurek, papier ścierny i na tym etapie zostawiłem swoją pracę(brak czasu). Motor palił, leży u mnie w magazynie, należy mu wkładu troche serduszka piaskowanko, brakuje tłumika, pęknięty kluczyk w stacyjce i brak papierów. Jeśli jest tutaj jakiś kolekcjoner to myślę, że motorek mu się by spodobał, ponieważ mało tych egzemplarzy. Dodam kilka zdjęć, odpowiem na wszelkie pytanka, pozdrawiam :) :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Haruna
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23/5/2017, 22:15


Re: SPRZEDAM Simson S83 ORG

Postprzez Haruna » 26/5/2017, 16:59

Prosze o usunięcie postu.
Haruna
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23/5/2017, 22:15




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê