Zobacz wÄ…tek - Klocki Bonyfish - opinie ?
NAS Analytics TAG

Klocki Bonyfish - opinie ?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Klocki Bonyfish - opinie ?

Postprzez hred666 » 12/5/2017, 16:42

Witam

Chce kupić klocki Bonyfish, te czerwone vred. Kto miał styczność proszę o jakieś opinie.

Z góry dzięki.
hred666
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/5/2017, 16:33


Re: Klocki Bonyfish - opinie ?

Postprzez suzuku » 13/5/2017, 13:34

Siemka

Ja mam w mojej ZX6R zaciski Nissin i zawsze do niej kupowałem klocki tej firmy. Niestety są strasznie drogie, detal ponad 200zł, po znajomości kupowałem je za 160zł komplet na jedną stronę. W tym roku planuje zmienić moto i niestety skończyły mi się klocki prawie do blachy. Nie uśmiechało mi się inwestować w sprzęt, więc kupiłem na allegro te czerwone bonyfish i jestem w szoku. Spodziewałem się że będą znacznie gorsze od nissinów a okazało się że są takie same a nawet wydaje mi się że motocykl lepiej hamuje. Może mi się tylko wydaje, ale na pewno nie hamują gorzej i jestem zły na siebie że wcześniej wydawałem tyle kasy. Bonyfishe kupiłem za 2x 73zł. Przejechałem na nich na razie tylko 2tys km, więc żywotności nie podam, ale po tym przebiegu wyglądają ok. Ja polecam.
suzuku
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12/5/2017, 17:23


Re: Klocki Bonyfish - opinie ?

Postprzez hred666 » 26/5/2017, 08:43

Wcześniej pytałem czy warto? Tydzień temu je kupiłem, narazie pogoda w kratkę, ale udało mi się zrobić trzy wyjazdy i jest pozytywnie zaskoczony. Są dość tanie więc nie spodziewałem się wiele, ale okazało się że hamują lepiej niż moje wcześniejsze klocki, a były to SBS więc wyższa półka. Jak dla mnie bomba. O przebiegu jaki na nich zrobię napisze później, narazie jest on niewielki. Szerokości
hred666
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/5/2017, 16:33

Re: Klocki Bonyfish - opinie ?

Postprzez Jeski » 15/6/2017, 17:08

Siemka

Widzę że pytanie już trochę nieaktualne, ale napisze opinie, może przyda się komuś innemu. Ja mam czerwone Bonyfish od wiosny zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony. Mają najechane ok 10 000km, wydają się tylko lekko zużyte, więc wygląda na to że wytrzymają ok 30 000km. Tarcze hamulcowe są idealne, więc tu duży plus. Ale największy plus za skuteczność. Wcześniej miałem TRW Lucas, po zmianie na Bonyfish byłem w szoku. Spodziewałem się że hamowanie będzie trochę słabsze lub takie same a skuteczność hamulców jest dużo lepsza. Jak czytałem opinie to widzę że nie tylko ja mam takie odczucie. Wcześniej to myślałem że może mi się tylko wydaje, ale jednak nie. Klocki rewelacja !!! Polecam wszystkim. Motor XJ6.
Jeski
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/6/2017, 16:57



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê